Armina Mevlani: Liria më mirëkupton në profesionin tim, kur zhvishem…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Armina Mevlani ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan.

Ajo foli për jetën e saj private, si një nga temat që ka ngjalluar gjithnjë debat.

Armina tha se lidhja me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha është stabilizuar dhe prej kohësh ata jetojnë bashkë.

“Nuk preferoj ta mbaj gjatë gjithë kohës unazën sepse mbaj bizhu shumë të thjeshta gjatë ditës. Lidhja jonë po shkon mirë, ne jemi stabilizuar tashmë dhe u bë kohë që jetojmë të dy.

Kam një kënd tek zyra ku kam foto me njerëzit e dashur, me mamin, me babin, dy foto me Zenin dhe me macen. Dhe ndihem shumë e lumtur që kur punoj kujtoj se sa me fat jam, që kam njerëz që i dua shumë dhe më duan”, tha blogerja.

Po ashtu Mevlani foli edhe për marrëdhënien me Liri Berishën, teksa tha se ajo e mirëkupton dhe e mbështet në punën që bën.

“Fotot më të bukura unë i kam larë dhe i kam në shtëpi, janë më formale. Unë e kam shumë përzemër sepse është një zonjë që më mirëkupton dhe më mbështet. E vlerësoj që më ka mbështetur në punën që bëj, është një marrëdhënie speciale”, tha Mevlani.

Armina tha se fillimisht, ka hasur në skepticitetin e prindërve kur ka vendosur t’i përkushtohet modës.

Megjthatë ajo shton për të vjehrrën: “ E vlerësoj jashtë mase, e kam si mike, është diçka tepër speciale”.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/armina-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/armina.jpg","attachment_id":"573597"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/armina-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/armina-2.jpg","attachment_id":"746896"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Captu-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Captu-2.jpg","attachment_id":"735657"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/armina-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/armina-3.png","attachment_id":"629499"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/armina-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/armina-16.jpg","attachment_id":"512754"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/arminaaa-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/arminaaa.jpg","attachment_id":"725636"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Armina-Mevlani-8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Armina-Mevlani-8.png","attachment_id":"577502"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/05\/armina-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/05\/armina-1-1.jpg","attachment_id":"493185"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/03\/armina-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/03\/armina-1-1.jpg","attachment_id":"463202"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/03\/armina-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/03\/armina-2.jpg","attachment_id":"463628"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/02\/armina-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/02\/armina.jpeg","attachment_id":"443838"}]
        
        Loading...
        

6 komente në “Armina Mevlani: Liria më mirëkupton në profesionin tim, kur zhvishem…”

 1. 5 says:

  Po mi te mirekupton e te drejton. Te mban qiriun te zhvizhesh mire

 2. Aureli says:

  Ja ka marre doren mami qe nga koha e Ali Ajlushanit

 3. sadna babul ka bidai says:

  NUK KA PROBLEM PER NJE FOTOMODELE POR FENATIKET JANE PAK TE CUDITSHM SE NUK JANE TE MESUAR ME GJERA TE DUKSHME .ATO JANE MESU ME PUNU ,E ME GREN NJE KAFSHAT BUKE E ME BO TEVALL RENDESI QE TE MBESHTESIN TE AFERMIT E TU QE MOS ME U MERZIT ,SE QEFLIU I KA QEF KETO GJANA ,FSHATARI QYTETAR NUK I KA QEF KETO

 4. fieraku4u says:

  C’FARE PROFESIONI KA KJO MO SILLO….?? KU PUNON KJO…??

 5. shvejku says:

  More Sillo,cfare profesioni paska kjo cupe me te xhveshur,se nuk po e marr vesh?
  Ti Sillo si me i lecitur ne kerte fushe,pa ma rrefe me shkoqur?
  Po ja,si te te them une mavriu,qe me zure ngushte tani,kjo eshte nje pune qejfi e jo si ato punet tona!
  -Cfare thua mo derebardhe,pune qejfi!
  Ajo thote vetre se punon dhe xhvishet,ja kete ma shkoqit ti?
  Pa ja si te them une mavria kur ajo e shkoqit vetre me shkoqur sa nuk ka ku te rrefehet mew mire!
  -E si e tha ajo kaq shkoqur,qe une nuk e kuptokam?
  -Po ja ,shoku,shoku,shoku….. ajo thote se puna e saj eshte pune sh…koqesh!
  Domethene nuk eshte pune tamam,por qejf!
  -Epo keto zonjat tani nuk punojne si ato tonat ,shoku,shoku,shoku…,por pune quajne ….qejfin!
  Dreq je edhe ti o Sillo,qysh i paske ditur tere keto llafe dhe mua nuk me ke cuar ndonje mesazh me whatsap atje ne…parajse!
  Se mos kujtojne njerezia se jam ne ferr?
  Ketu jam me shume miq e shoke te luftes,qe me falenderojne sa nuk behet,qe i pushkatova nje nga nje!
  Mire bere,me thone,se nuk jetohesh mbi dhe me te gjithe boten kunder!
  Ja ketru nen toke jemi rehat se nuk ka as komuniste,as balliste,as partizane e as gjermane!
  Ju atje lart doni pasaporte per te daloe jashte Shqiperise,ndersa ne asgje nuk na kerkojne dhe bredhim tere botren!
  Ja,fjala vjen dje beme eskursion ne Shtepine e Bardhe ne Washington!
  Na priten vete Rusvelti,KENEDI,Xhonsoni,Niksoni,bile kishin ftuar edhe Hrushovin,meqenese nuk ishim takuar pas mbledhjes se 81 partive komuniste ne Moske ne 1961!
  Ftese i kishin bere edhe Mao Ce Dunit,por nuk kishte ardhur,se nuk donte te perballej me mua per rehabilitimin e Ten Hsiao Pinit!
  Eh more Sillo,ketu eshte demokraci e vertetre!
  Ti akoma nuk je mesuar se ke nderruar jete tani vone dhe je pa grada te medha si ne,por do te te bejme edhe ty gjeneral,se mjaft beri Nishani me shume gjenerale se ushtare!

 6. freee says:

  kur u bon dhe mongolet shqiptare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *