FOTOT/ Modelja e famshme shfaqet seksi me bikini

Ajo më në fund ka hequr kilet e tepërta dhe duket perfekte  pas dietave të shumta.

Dhe Vicky Pattison dukej mahnitëse teksa u shfaq në hotelin BH në Mallorca të Spanjës.

29 vjeçarja dukej mjaft seksi e veshur në bikini të verdhë, duke treguar linjat perfekte trupore.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E6F0900000578-0-image-a-59_1507196576680-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E6F0900000578-0-image-a-59_1507196576680.jpg","attachment_id":"776324"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E727A00000578-0-image-a-58_1507196574935-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E727A00000578-0-image-a-58_1507196574935.jpg","attachment_id":"776325"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E738A00000578-0-image-m-69_1507196693503-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E738A00000578-0-image-m-69_1507196693503.jpg","attachment_id":"776323"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E73DB00000578-0-image-m-71_1507196723620-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E73DB00000578-0-image-m-71_1507196723620.jpg","attachment_id":"776322"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E6FAE00000578-4951286-image-a-102_1507197645296-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E6FAE00000578-4951286-image-a-102_1507197645296.jpg","attachment_id":"776321"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E72D800000578-0-image-m-72_1507196750150-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E72D800000578-0-image-m-72_1507196750150.jpg","attachment_id":"776320"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E6F8600000578-0-image-a-73_1507196770116-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E6F8600000578-0-image-a-73_1507196770116.jpg","attachment_id":"776319"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E735F00000578-4951286-image-a-104_1507198122316-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E735F00000578-4951286-image-a-104_1507198122316.jpg","attachment_id":"776318"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E728600000578-4951286-image-a-105_1507198125143-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E728600000578-4951286-image-a-105_1507198125143.jpg","attachment_id":"776317"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E73B400000578-4951286-image-a-106_1507198298713-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E73B400000578-4951286-image-a-106_1507198298713.jpg","attachment_id":"776316"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E72FE00000578-0-image-a-64_1507196648656-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/450E72FE00000578-0-image-a-64_1507196648656.jpg","attachment_id":"776315"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *