FOTOT/ Njihuni me princeshën arabe, një prej grave më të fuqishme dhe më të bukura në botë

Princesha është e njohur si humanitare, momentalisht është në krye të fondacionit Alwaleed bi Talal e cila merret me përkrahjen e programeve dhe projekteve për zvogëlimin e varfërisë, katastrofave, dialogut ndërfetar dhe fuqizimin e gruas.

Amera Al Tavel 33 vjeç është princesha e Arabisë Saudite e cila i inspiron vajzat e reja në vendin e vet, por edhe në pjesën tjetër të botës.

Ajo është ambicioze, humane dhe e guximshme, dhe shumica e quajnë edhe princeshë e epokës moderne.

Një prej grave më të fuqishme në Arabinë Saudite dhe sipas shumë njerëzve edhe princesha më e bukur në botë. Bukuria e saj e ka magjepsur botën dhe shpesh e krahasojnë me heroinën e Disney’it, princeshën Jasmine.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princesha-cover-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princesha-cover.jpg","attachment_id":"776143"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princeshaa-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princeshaa-1.jpg","attachment_id":"776142"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princesha-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princesha-2.jpg","attachment_id":"776141"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princesha-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princesha-3.jpg","attachment_id":"776140"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-9.jpg","attachment_id":"776138"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-2-1.jpg","attachment_id":"776136"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-3-1.jpg","attachment_id":"776135"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-13.jpg","attachment_id":"776139"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-1-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-1-5.jpg","attachment_id":"776137"}]

1 komente në “FOTOT/ Njihuni me princeshën arabe, një prej grave më të fuqishme dhe më të bukura në botë”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *