FOTOT/ Njihuni me princeshën arabe, një prej grave më të fuqishme dhe më të bukura në botë

Princesha është e njohur si humanitare, momentalisht është në krye të fondacionit Alwaleed bi Talal e cila merret me përkrahjen e programeve dhe projekteve për zvogëlimin e varfërisë, katastrofave, dialogut ndërfetar dhe fuqizimin e gruas.

Amera Al Tavel 33 vjeç është princesha e Arabisë Saudite e cila i inspiron vajzat e reja në vendin e vet, por edhe në pjesën tjetër të botës.

Ajo është ambicioze, humane dhe e guximshme, dhe shumica e quajnë edhe princeshë e epokës moderne.

Një prej grave më të fuqishme në Arabinë Saudite dhe sipas shumë njerëzve edhe princesha më e bukur në botë. Bukuria e saj e ka magjepsur botën dhe shpesh e krahasojnë me heroinën e Disney’it, princeshën Jasmine.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princesha-cover-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princesha-cover.jpg","attachment_id":"776143"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princeshaa-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princeshaa-1.jpg","attachment_id":"776142"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princesha-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princesha-2.jpg","attachment_id":"776141"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princesha-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/princesha-3.jpg","attachment_id":"776140"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-9.jpg","attachment_id":"776138"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-2-1.jpg","attachment_id":"776136"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-3-1.jpg","attachment_id":"776135"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-13.jpg","attachment_id":"776139"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-1-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-1-5.jpg","attachment_id":"776137"}]

1 komente në “FOTOT/ Njihuni me princeshën arabe, një prej grave më të fuqishme dhe më të bukura në botë”

Lini një Përgjigje te undefined Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *