FOTOT/ Reklama shokuese, kompania ofron pushime me seks, drogë dhe prostituta falas…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një agjenci udhëtimesh ka bërë një reklamë shokuese.

Ajo ofron një udhëtim me drogë, seks dhe prostitute falas.

Udhëtimi do të mbahet në një ishull kolumbian, nga data 24 deri në 29 nëntor.

Në dispozicion të pushuesve do të vihet një jaht me 60 vajza në të, ndërkohë që në reklamë thuhet se në udhëtim përfshihet seks i pakufizuar.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-1.jpg","attachment_id":"776444"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-10.jpg","attachment_id":"776445"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-11.jpg","attachment_id":"776446"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-12.jpg","attachment_id":"776447"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-13.jpg","attachment_id":"776448"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-6.jpg","attachment_id":"776453"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-7.jpg","attachment_id":"776454"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-2.jpg","attachment_id":"776449"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-3.jpg","attachment_id":"776450"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime.jpg","attachment_id":"776443"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-5.jpg","attachment_id":"776452"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-9.jpg","attachment_id":"776456"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-8.jpg","attachment_id":"776455"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/pushime-4.jpg","attachment_id":"776451"}]

4 komente në “FOTOT/ Reklama shokuese, kompania ofron pushime me seks, drogë dhe prostituta falas…”

 1. Kurvari autobuzave says:

  Emrin e agjensise ? Vendin ?
  apo vari karin, shkruaj te shkruajme sa per te mbushur faqen

 2. Mandakalli says:

  Prostitucioni eshte legal ne disa vende te botes perfshire ketu edhe Kolumbine. Sa per drogen Portugalia ka dekriminalizuar perdorimin e te gjitha drogave dhe shume vende kane legalizuar marihuanen. Meqe artikulli nuk jep asnje lloj info tjeter eshte llogjike qe lajmi eshte thjesht vari leshte.

 3. Sorge says:

  Ska me mire keshtu duhen eskusionet

 4. Deep says:

  Vendi domosdo ne greqi, aty festohet famuljarisht me janullat, hapin vrimen se jane t eperparuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *