Spiropali thumbon PD-në: Kur Perëndia t’i merr mendtë, vetëm …

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Deputetja e PS Elisa Spiropali i ka bërë thirrje PD-së të mbledhë mendjen dhe të mos bllokojë seancat plenare.

“Ai avaz ka mbaruar, palamenti ka rregulla të reja e të qarta. S’jemi këtu për të qarë hallin e PD qoftë edhe për problemet e rënda që ata kanë, jemi për të qarë hallin e Shqipërisë duke mos rënë në asnjë çast në batakun e sherrit.

Ne erdhëm për të votuar komisionin e reformës zgjedhore sic e kërkuan, sic e donin, nuk na e dhanë këtë mundësi, mesa duket s’kanë ardhur me arsye serioze për të votuar këtë komision zgjedhor por për shou.

Na vjen keq s’jemi këtu për ta, por vetëm për t’u marrë me cështje thelbësore të Shqipërisë. I bëjmë thirrje PD-së t’i kthehet arsyes dhe i themi se si duket kur Perëndia ti merr mendtë, vetëm Perëndia mund të të bëjë derman”, reagon Spiropali.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Spiropali thumbon PD-në: Kur Perëndia t’i merr mendtë, vetëm …”

 1. brava says:

  Elisa eshte nji nder politikanet me sexi 😉
  per cfar thumbi behet fjal ktu
  ku eshte ?
  ja fusni kot

 2. Miloaton says:

  Perendia te coi te doganat dhe shihet qe te beri derman te martoi te beri te pasur te beri edhe deputete, i beri mire dhe doganave se jane te qethura miree

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *