Edi Paloka: Po nuk e përmbysëm, Enveri do na duket si yll demokracie…!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar ditën e sotme platformën online të bashkëqeverisjes me qytetarët, ku ata do të kenë mundësi të ankohen për çdo zyrtarë të shtetit.

Lidhur me këtë platformë, ka reaguar edhe deputeti i PD-së Edi Paloka, duke ironizuar se tani vendi nuk ka më nevojë për opozitë.

“Nga sot nuk ka nevoje me per opozite , madje nuk ka nevoje fare qe shqiptaret te votojne.

Nga sot, sic e shpalli lideri global, do te bashkeqeverisim te gjithe. Vetem lideri do jete atje LART per te kontrolluar qe gjithshka te shkoj mire.

Po nuk e permbysem, enveri do na duket si yll demokracie…”, -shkruan Paloka në faqen e tij të profilit në ‘Facebook’.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “Edi Paloka: Po nuk e përmbysëm, Enveri do na duket si yll demokracie…!”

 1. Meta ik says:

  Jeni opozite kriminale, pra le ta bej populli opoziten. Nuk dime per Enver ne 2017 😂
  Akoma me komunizmin PD 😂😂😂😂👎👎

  1. Vlonjati says:

   Paloka akoma nuk eshte mesuar si funksionon politika… Edi Rama nuk permbyset me memece si puna e tij, duhet ti mbushi mendjen popullit qe ta “permbysi” me vote

 2. Angjelini says:

  O paloqe. O thuthuq. Po thi mund te jeni ju opthite kur jeni the thithe te korroptuar. Basha ka vjethur plot 300 million Euro, ka vrare 4 qytetare te pafajshem, ka nenshkruar shittjen e hapsires detare, ka bashkpunuar me UDBn serbe per te krijuar shtepine e verdhe e keshtu me rradhe. Populli eshte lodhur me je dhe ju nuk mund te perfaqsoni askend tjeter perveq hajduteve, tradhtarve, spinuve dhe komunisteve te tipit Berisha. Andaj lere Enverin ne varr o thuthuq se me gjithe te kqijat si kishte as te b….et e tij nuk afrohi. Ne fjale tjera jeni vite drite nga aj.

 3. Fatosi-kosove says:

  Kur paloka na flet per shqiptaret me duket sikur shesheli serb na paraqitet me shqiptar se Skenderbeu,po si nuk i vjen turp keti sakati te flet ne emer te shqiptareve dhe per me teper ta kujton Enverin,po ti more bir shkau nuk vlen as sa jashtqitja e Enverit o pjell shkau,ti do ta permbyse qeverine pasi nuk kemi shtet drejtesia qe funksionon,e sikur ta kishim ate ti more palloke do ta nxeje mire birucen ne burrel.

 4. Mandakalli says:

  O Paloqe po Thaliu thi te duket meqe Rama qenka me keq the Enveri? Meqe po perdor terma kozmike ti dhe gjithe thpellaret jeni Vrime e Zeze.

 5. shaqo says:

  Pa-loqe, iku vapa me gusht, erdhi dimri. S’ka me rrumpalle.
  Sa vone e kuptove qe Enveri e kishte mire me llojin tuaj. Tani ligj dhe vetem ligj.

  1. miri says:

   Paloka.harroje ate kohe ku behej “Palle”, te cilen e kishit instaluar ju dhe udheheqesi”Legjendar”i PD Sali.
   Kuptoje o i mjere se,Rama po ben shtet ligjor.Kjo e ben ate te fitoj ne ç’do zgjedhje.
   Shqiptaret dine te dallojne te miren dhe te keqen qe late ju.
   Shtet ligjor dhe vetem shtet ligjor.
   Keni inat,pellcisni.

 6. santiago says:

  imagjinoni Paloqen te jete minister

 7. mire kjo pune..... says:

  ooooooooojjjjjjj Pa-LOQE !
  Nuk ke as Bith dhe as KOQE !!!!!!
  hahahahahahahahahahahh
  e ka thene pasi ia ka leshuar nje dopio me suxhuk pikant,,,,,,,,,

 8. LORA says:

  Pikerisht, nga sot e tutje vendi nuk do te mbetet pa opozite,,,ate mund t’a bejne jo vetem qytetaret qe kane votuar PD-ne dhe lesh-e-line por edhe ata qe kane objeksione me kualitetin e perditshem te qeverisjes,qe ata e votuan.
  T’ia besosh opoziten pa-loqeve zhurmues,truthare dhe antishqiptare do te thote qe vendi mbetet pa opozicion.Por demokracia nuk e pranon kete gjendje,,,,,,derisa zyrtarja opozite destruktive te pirdhet ne koshin e plehrave.

 9. Luani says:

  Po kush,me ke,per ke,po ku keni byth ju ta rrezoni,po me cfare rrezohet ,me cadra,po ju su vijne mbrapa as 50 veta,ju e keni humb si xhaferri simiten,po ai e din mire sa peshoni ju dhe sju ka ne refene fare,ju bertisni se keni frike,fatkeqesija nuk eshte e juaja ,po e jona si popull,se ju cfare mbollet korret

 10. BUJARI JU DEGJON says:

  Cilin do permbysesh,o Pa loqe,Edi Ramen???
  Ai eshte betuar qe po ua hypi nuk zbret kurre!… 🙂
  Keshtuqe,shtrengoje bythen,o Pa loqe…

 11. zhoztituta says:

  Pas 4 vjetesh nese keni bythe ti fitoni zgjedhjet, bujrum. Deri atehere boll me gam gam po mblidhni mendjen te beni punen e opozites per te cilen paguheni me taksat tona.

 12. alphade says:

  Shume dakort me siperfolesit,sidomos komentet e zoterinjeve: Luan,
  Lora, miri,santiago. Shqiotaret ,shumica derrmuese,me perjashtim te
  fanatikeve te verber ,qe sigurisht kane vjedhur e cfare nuk kane bere,
  kane alergji e neveri per kete bande hajnash,vrasesish,me ne krye,krye –
  mafiozin ,lopcarin e Vicidolit .

 13. Kola says:

  Harrojini banditizmat dhe skenaret e qelbur berishiane. Edi Ramen mund ta permbyse vetem ai qe e zgjodhi: Populli. Sa per debile te llojit tuaj Rama ka njeqind vjet jete ne pushtet. Ju beni mire ti qendroni prane Lulushit se mos peson ndonje damlla dhe na e merr lumi partine e familjes.

Lini një Përgjigje te Angjelini Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *