Formacionet zyrtare të ndeshjes Spanjë-Shqipëri, surprizon Panuçi

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Spanjës dhe Shqipërisë.

Ashtu dhe sic është paralajmëruar në formacionin kuqezi ka shumë surpriza.

Tekniku Kristian Panuçi, ka aktivizuar që nga minuta e parë Ivan Balliun, Hysen Memollën, Lullakun dhe Veselin.

Shqipëria gjendet në vendin e tretë në Grupin G me 13 pikë, ndërsa Spanjë në vendin e parë me 22 pikë, tri më shumë se Itali.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Formacionet zyrtare të ndeshjes Spanjë-Shqipëri, surprizon Panuçi”

 1. Kozmo says:

  Mos fluturoni me bisht prasi !!

 2. Idlir says:

  O gazetar
  Forma jote e te shkruarit mund edhe te jete
  revolucionare por ngelet e parregullt. Ne vendin e pare eshte Spagna dhe ne te dytin Italia. Ne shqip perdoret trajta e shquar o lumadhi ti.

 3. like says:

  o KM, çar i paske dhon çunave me pi mer derr. Spanja ne diten e saj me te dobet e mbaroi ndeshjen per 10 minuta. ne minuten e 16 ekipet e lojtarve te spanjes dhane urdher mos lozin me. pffff.

Lini një Përgjigje te Kozmo Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *