FOTO/ Basha merr përforcime, “kaubojsi” i bashkohet sërish demokratëve dhe jep garanci për opozitë të fortë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ish-deputeti Eduart Ndocaj duket se i është bashkuar sërish Partisë Demokratike.

I njohur ndryshe si “kaubojsi” për shkak të kapelës që mban, ai thotë se PD është e vetmja opozitë në vend.

Ndocaj shprehet se tashmë ai do të japë kontributin e tij për një opozitë më të fortë.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ish-deputeti shfaqet duke takuar Ervin Salianjin nga i cili ka marrë disa garanci.

Kjo është hera e dytë që “kaubojsi” i bashkohet PD-së pas një shkëputje që pati përpara zgjedhjeve të 25 qershorit ku ai i zhgënjyer i konsideroi si komunistë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22228159_1739779152982966_6731693427309501756_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22228159_1739779152982966_6731693427309501756_n.jpg","attachment_id":"776926"}]

3 komente në “FOTO/ Basha merr përforcime, “kaubojsi” i bashkohet sërish demokratëve dhe jep garanci për opozitë të fortë”

  1. Meta ik says:

    Eh lum e lum shqiptaret per kaunojsin 😂😂😂😂😂

  2. emigranti says:

    politikanet ne shqiperi luftojne per karrige kur humbin behen kunder qeverise

  3. Potigu says:

    Vaj me det per fundurina te tilla,qe do beje opozite.Mbytuni ne nje pike uje o demokrate.Atij po i bien pantallonat e ju krrkoni opozite nga ai…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *