FOTOT/ Rita Ora tregon më shumë se ç’duhet

Rita Ora di si të tërheqë vëmëndjen e mediave rozë.

Dhe ajo po ashtu e di se si të veprojë për të renë në sy duke treguar këmbët e saj seksi.

Ylli 26 vjeçar tregoi më shumë se ç’duhej, tkesa  po xhironte në rrugët e New York-ut, klipin e saj të ri që pritet të dalë në treg së shpejti.

Teksa hapte këmbët Rita e kuptoi se po tegonte më shumë se sa duhet dhe menjëherë vuri dorën poshtë.

 

4 komente në “FOTOT/ Rita Ora tregon më shumë se ç’duhet”

  1. Pol says:

    nje jevg si kjo shum pak ka treguar, qe kur jan bere jevgjit qe ta ruajne me dore :))))

  2. Bledi says:

    Me vjen per te qeshur kur kujtoj se para ça kohesh shume gazetare merrnin shembull per shqiptaret Rita jevgen dhe e rradhisnin me Néné Terezen e shume personalitete te tjera se i ngrinin lart vlerat e kombit.Kjo vetem kembet ngre lart me jevgjit se vlera s ka ngel tek kjo se me shume ka imazhin e bythes e te gopit ne Google sesa fytyren

  3. K. F says:

    Rita Ora eshte nje nga zuskat me pisanjoze qe ka lindur toka shqiptare dhe askush nuk mund ta ndaloje dot ate qe te vijoje ta vajise zogun e saj te zgjebosur me gabelet e New York-ut apo te London-it.

Lini një Përgjigje te Pol Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X