FOTOT/ Rita Ora tregon më shumë se ç’duhet

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Rita Ora di si të tërheqë vëmëndjen e mediave rozë.

Dhe ajo po ashtu e di se si të veprojë për të renë në sy duke treguar këmbët e saj seksi.

Ylli 26 vjeçar tregoi më shumë se ç’duhej, tkesa  po xhironte në rrugët e New York-ut, klipin e saj të ri që pritet të dalë në treg së shpejti.

Teksa hapte këmbët Rita e kuptoi se po tegonte më shumë se sa duhet dhe menjëherë vuri dorën poshtë.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45136BDE00000578-4953580-Racy_Rita_Ora_26_almost_revealed_a_little_too_much_as_she_perfor-a-44_1507274934153-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45136BDE00000578-4953580-Racy_Rita_Ora_26_almost_revealed_a_little_too_much_as_she_perfor-a-44_1507274934153.jpg","attachment_id":"776751"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/451583A000000578-4953580-image-a-106_1507275867847-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/451583A000000578-4953580-image-a-106_1507275867847.jpg","attachment_id":"776750"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/451580FC00000578-4953580-image-m-105_1507275859271-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/451580FC00000578-4953580-image-m-105_1507275859271.jpg","attachment_id":"776749"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4514964B00000578-4953580-image-a-99_1507275796241-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4514964B00000578-4953580-image-a-99_1507275796241.jpg","attachment_id":"776748"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/451497CB00000578-4953580-image-m-98_1507275787264-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/451497CB00000578-4953580-image-m-98_1507275787264.jpg","attachment_id":"776747"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4515B09C00000578-4953580-image-a-107_1507275888042-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4515B09C00000578-4953580-image-a-107_1507275888042.jpg","attachment_id":"776745"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4514981C00000578-4953580-image-m-101_1507275800909-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4514981C00000578-4953580-image-m-101_1507275800909.jpg","attachment_id":"776746"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4513DCD100000578-4953580-Feeling_blue_The_singer_and_TV_host_showed_off_her_fabulous_figu-a-45_1507274934153-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4513DCD100000578-4953580-Feeling_blue_The_singer_and_TV_host_showed_off_her_fabulous_figu-a-45_1507274934153.jpg","attachment_id":"776743"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45135E9600000578-4953580-Oops_But_she_was_forced_to_strategically_preserve_her_modesty_as-a-129_1507277040007-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45135E9600000578-4953580-Oops_But_she_was_forced_to_strategically_preserve_her_modesty_as-a-129_1507277040007.jpg","attachment_id":"776744"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4513DCD100000578-4953580-Feeling_blue_The_singer_and_TV_host_showed_off_her_fabulous_figu-a-45_1507274934153-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4513DCD100000578-4953580-Feeling_blue_The_singer_and_TV_host_showed_off_her_fabulous_figu-a-45_1507274934153.jpg","attachment_id":"776743"}]

4 komente në “FOTOT/ Rita Ora tregon më shumë se ç’duhet”

  1. Pol says:

    nje jevg si kjo shum pak ka treguar, qe kur jan bere jevgjit qe ta ruajne me dore :))))

  2. Bledi says:

    Me vjen per te qeshur kur kujtoj se para ça kohesh shume gazetare merrnin shembull per shqiptaret Rita jevgen dhe e rradhisnin me Néné Terezen e shume personalitete te tjera se i ngrinin lart vlerat e kombit.Kjo vetem kembet ngre lart me jevgjit se vlera s ka ngel tek kjo se me shume ka imazhin e bythes e te gopit ne Google sesa fytyren

  3. K. F says:

    Rita Ora eshte nje nga zuskat me pisanjoze qe ka lindur toka shqiptare dhe askush nuk mund ta ndaloje dot ate qe te vijoje ta vajise zogun e saj te zgjebosur me gabelet e New York-ut apo te London-it.

Lini një Përgjigje te Bledi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *