Injorim total nga kompanitë e basteve, ja si kuotohet Spanjë-Shqipëri

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Që Spanja është favorite në ndeshjen e sotme në Alikante, kjo nuk ka diskutim, por kompanitë e basteve, në kuotat e vendosura për ndeshjen e saj me Shqipërinë, nuk u japin kuqezinjve asnjë shans qoftë edhe për barazimin.

Fitorja e Spanjës duket e sigurt dhe vlerësohet me koeficentin 1.07, kurse barazimi me koeficientin 15.

Fitorja e Shqipërisë është e pamundur për kompanitë e basteve dhe kuotohet 41.

Futboll është dhe gjithçka mund të ndodhë në fushë në një ndeshje, por ata që vendosin koeficientët në baste nuk e marrin aspak në konsideratë këtë konstatim.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *