Prokuroria sekuestron tre apartamente në Vlorë me vlerë 200 mijë euro, të blera me para prostitucioni

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Prokuroria e Vlorës ka bërë të mundur sekuestrimine e 3 apartamente me vlerë rreth 200 mijë euro të regjistruara në emër të shtetases me inicialet E.R. Në bazë të veprimeve procedurale, rezulton se kjo shtetase ka ushtruar aktivitetin kriminal të prostitucionit në Belgjikë.

Nga hetimet e Prokurorisë se Vlorës, janë krijuar dyshime të arsyeshme se shtetasja E.R, nuk justifikon me burime te ligjshme financiare blerjen e pasurive te patundshme (një apartament në zonën e Ujit të Ftohtë dhe 2 apartamente në lagjen “Pavarësia”).d Out More >

Në baze të hetimeve të deritanishme, Prokuroria e Vlorës ka kërkuar caktimin e sekuestros, kërkesë, e cila u miratua nga Gjykata e Vlorës.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Prokuroria sekuestron tre apartamente në Vlorë me vlerë 200 mijë euro, të blera me para prostitucioni”

  1. Diversanti says:

    Po po merreni me kurva të dala në pension. Kokave të mëdha u rruani kkkkk !

  2. kashi says:

    po edhe ajo e shkreta me pune i ka vene ato leke
    nuk e verteton dot si i merr ne dore parate nuk te jep kupon ne burdello

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *