VIDEO/ “Tifozat Kuq e Zi” ndezin atmosferën në rrugët e Alikantes

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kur kanë mbetur dhe pak orë nga starti i ndeshjes mes Spanjës dhe Shqipërisë, në rrugët e Alikantes ka nisur festa.

Në sfidën e sotme në shkallët e stadiumit do të jenë të pranishëm dhe tifozat shqiptar që do të jenë në përkrahje të djemve kuqeznj.

Ata e kanë nisur festën që në rrugët e qytetit duke ndezur atmosferën me këngë në mbështetje të kombëtares shqiptare.

Sfida mes Spanjës dhe Shqipërisë do të luhet në orën 20:45.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ “Tifozat Kuq e Zi” ndezin atmosferën në rrugët e Alikantes”

  1. fieraku4u says:

    JEMI ME FAT, NESE NUK NA RRASIN ME SHUME SE 2 GOLA…..SUKSESE KOMBETARES.

  2. Toni D. says:

    Bravo ¢unat.. edhe pse ekipi Spanjoll eshte sh i forte.. te pakten zbaviten duke kaluar nje dite te bukur ne mes te shoqerise né menyre te edukuar dhe sportive kenge tradicjonale shqiptare.

  3. Tifozi says:

    Sigurisht qe me fat do jemi edhe sikur te fitojme😎, po do tu rekomandoja ketyre tifozave, qe kane shume kohe te mjaftueshme per te mesuar kenge me te pranueshme per veshin,e josi kjo kenga qe po kendonin,me thene te drejten ishte nje zhurme cjerrese dhe pa piken e lezetit. Megjithate ju urojme nje mbremje te kendeshme,dhe te dalim te kenaqur nga cilido rezultat.

Lini një Përgjigje te fieraku4u Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *