Deklarata për klanet mafioze, Zeni i Berishës i kërkon “llogari” ambasadorit Lu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni ka reaguar  sot  në lidhje me deklaratën e bërë pak ditë më parë nga ambasadori i SHBA-ve në vendin tonë, Donald Lu, që foli për 4 klane e 20 familje mafioze që drejtojnë vendin.

Me anë të një statusi në Facebook, Shkëlzeni pyet ambasadorin në distancë, se pse nuk u denoncuan me herët 4 klanet mafioze.

“20 grupet kriminale përse nuk u denoncuan para zgjedhjeve? Apo për të mos u folur në dorë?”- shkruan Shkelzen Berisha ne faqen e tij ne Facebook.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/shkelzen-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/shkelzen.jpg","attachment_id":"777359"}]

15 komente në “Deklarata për klanet mafioze, Zeni i Berishës i kërkon “llogari” ambasadorit Lu”

 1. sal says:

  Ti e di qe vete je i pari !

  1. u Bo nomi says:

   kot merresh me thashetheme….ai seshte as politikan as udheheqes qe i jep rendesi…me shume i ngjan djalit kasap te Sadamit…

   tani hap syte e veshet:

   vetingu fillohet nga politikanet, psh, edi rama, ilir meta, lulzim basha, gramoz ruci ruci etj….. dhe jo nga gjyqataret, si ushtare te bindur te politikes qe jane….

   te tjerat, thjesht gjepura

 2. angjelini says:

  Ah tema. Na irriton dhe sjedh peshtjedhje zorresh te flase ky sy peshkaqeni: hajdut, vrases, I pa moralshem dhe cetnik. Ti je nje nga klanet por te lumte se Edi qorap kuqi nuk ka as guximin e nje femije te bej drejtesi.

 3. Une says:

  Kush je ti more PLERE qe i kerkon llogari AMERIKES,apo ka filluar tmerri mor cop MUTI serb i ndyre njeri i felliqur,do e paguash edhe ti demin mos u bej merak more spurdhjak mor doc i docerve

 4. Arureli says:

  Pse e kruan me gjethe fiku o Zenun? te dogji bytha pak o paraziti i saliu dhe gjakpiresi i gerdecit. Ti je nje nga ata o i biri Ali ajlushanit

 5. kush e shkerdhen kte peder tani ,
  apo karmina me vibrator !

 6. Koba says:

  Po Flet Gerdeci Po Flet Gerdeci!!!!

 7. Koba says:

  PO FLET CEZ-i.PO FLET CEZ-i!!!!!!

 8. ta hypi says:

  u bo nomi o pallosh hap veshet dhe syte mire o hajdar : vetingu fillohet nga sistemi gjyqesor mor pallosh sepse jane ata qe mbrojne politikanet tane . kush ta beje vetingun e politikanve apo plaka jote o pallosh??? pjerth saliu nga vetingu i lu-se apo i vllahutinit o kar me zile ???

 9. Jim says:

  A eshte ky matherfacher pjese e ndonje klani Nuk besoj se ka klan me te poshter se familja e tij Pse nuk arestohen keta?

 10. spartaku says:

  Ti o Zenuni Berishes,nuk je as sa nje qime e bythes se Ambasadorit LU. Pis,Qelbesire.

 11. tomorraku says:

  ‘ ‘shenomeni edhe mua ‘ ,kete ka dashur te thote ky pasusi i Saliut

 12. Zini says:

  Zeni gerdeci nuk e di ti qe ytat eshte koka e krimit ne shqiperi mos u merzit duro pak se je ne radhe pas babajt per te vendi !

 13. Gerdeci says:

  o bythes qir,o vrases i Gerdecit,ti je i pari i familje e mafiose.Prit se se shpejti supen è ke gatti ne gavet, ne shtepine pa qira.

 14. alphade says:

  Zoti Shkelzen, ne klanin e pare ” numbur one” ne Shqiperi e perben Ti
  dhe familja jote. 313 ju pret qelbesira ! I beni edhe karshillek ambasorit
  amerikan ! Nje filosof thote : ” Sikur aksiomat gjeometrike prekin interesat
  e njerezve ata do t’i pergenjeshtronin ” !? Edhe Ty ,zeni ,te jane prekur inte-
  resat e klanit tuaj mafioz prandaj hidhesh si kokosh ! Dale,dale se s’ke pare
  gje akoma” ..,!
  I

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *