Deputetja e Bashës (që ia fali Mediut) sulmon qyetarët: Mos u bëni qesharakë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Deputetja e Bashës, Orjola Pampuri, e cila për “rëndësinë” e madhe që ka e kanë çuar në një grup tjetër parlamentar, e ndodhur përballë akuzave të qytetarëve, të cilët nuk i dinë lëvizjet branda grupeve parlamentare ka reaguar mjaft ashpër ndaj tyre.

Deputetja Pampuri i ka akuzuar qytetarët se sipas saj po bëhen qesharakë, por në fakt qesharake po bëhet vetë deputetja e Bashës, pasi jo domosdoshmërisht qytetarët duhet ti dinë lëvizjet brenda grupeve parlamentar.

Një njeri anonim në politikë dhe pa asnjë kontribut në Partinë Demokratike, e ndodhur përballë akuzave të qytetarëve që nuk i dinë lëvizjet brenda grupit, i quan këtë të fundit qesharakë.

Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, deputetja demokrate Orjola Pampuri, ka sulmuar qytetarët, duke ju kërkuar sipas saj të mos bëhen qesharakë.

Qytetare te nderuar, tashme prej tre legjislaturash nje grup me deputete te PD, kane qene pjese e nje grupi parlamentar Te PR, kjo per te mbeshtetur aleatin tone te PD, VETEM KAQ. MOS U BENI ME QESHARAKE.

Kete e dine shume mire Gazetare , Analiste, Media, Portale dhe patjeter qe deputete te PD te cilet prej vitesh kane qene ne grupin e PR. “, shprehet deputetja demokrate.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Deputetja e Bashës (që ia fali Mediut) sulmon qyetarët: Mos u bëni qesharakë”

 1. timo says:

  Unë them se vetë ky lloj manovrimi në parlament është jo qesharak por abuziv.

 2. Zini says:

  Kjo shurra mos e di gje parlamentin burdello qe te beje si i do qefi ,vetem per nje gje bene kjo……

 3. Ali pazari says:

  O Zot kur u be dhe bytha kesaj “sociologe” deputete dhe ju kthen kete pergjigje popullit qe votoi PD-ne dhe mbi te gjitha “konvertohet republikane” per nje cike …….>Ta harroje Luli dhe PD-ja voten time familjare per ta. I pafshi hajrin parlamentit me keto “kuklla”..O Sali Berisha.Tung !

  1. AZ... says:

   Ti dukesh nga emri qe Ke vene “Ali pazari” patjeter qe ty ta blejne voten per nje thes miell

 4. harillaqi says:

  Nuk bene per deputete kjo lloje femre.Ajo eshte mire, vetem per ne krevat.

 5. Koba says:

  Kujdes nga Fatka mi Zyshe se asht BAGABOND AI !!!

 6. Em says:

  O e zgjuar… e di ti qe kjo eshte falsifikim! Sepse eshte fiktivitet…. qesharake jeni ju qe i hiqni popullit te varfer leke per grupin e pr se Mediut

 7. DALLTON says:

  Kjo zonja nga “Qyteti”eshte e mira te na tregoje te verteten ,planin mafjoz te Fatmir-Mehdiut dhe Lulezim Mafishes ,per ta shpetuar Mahmut Mediun nga Vetingu,por koha shkon ,por e verteta nuk harron.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *