FOTO/ Ben Blushi “bëhet i gjallë”, pas humbjes në 25 qershor

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryetari i LBIRA-s Ben Blushi është shfaqur më në fund në publik pas një mungese të gjatë pas humbjes së thellë në zgjedhjet e 25 qershorit.

Ai është shfaqur së fundmi krah gazetarit  Blendi Feziu.

Nuk dihet nëse Blushi do të jetë më aktiv në politikë, por kjo mbetet për tu parë në kohët në vijim.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/Capture-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/Capture-4.png","attachment_id":"777417"}]
        
        Loading...
        

4 komente në “FOTO/ Ben Blushi “bëhet i gjallë”, pas humbjes në 25 qershor”

 1. Ali pazari says:

  e siguri po pregatit nje skenar per ndonje “film” me FANTOMAS……

 2. Alidemsi vjeter says:

  e siguri po pregatit nje skenar per ndonje “film” me FANTOMAS……

 3. Alidemsi vjeter says:

  Me siguri po pregatit nje skenar per ndonje “film” me FANTOMAS……

 4. Bardhi Tolabi says:

  I jane mbaruar parate dhe po i lepihet Blendi Fevziut,per ta qirasur ndonjehere,ose per ta marre si ‘anal-ist” ne emisionet e tij.Pse jo,te shkojne si dikur bashke me pushime ne vende egzotike …Po per particken ,”LIBRA-n” e famshme apo fantazme dhe Hafizken hic,po hic asnje fjale,apo i ka ikur goja shtrember taniBlu-shit-it…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *