FOTOT/ 47 vjeçarja nuk i lë vend imagjinatës

Ajo di si të tërheqë vëmëndjen e mediave rozë.

Dhe Lizzie Cundy nuk  kishte se si të mos bëhej protagoniste e lajmeve me veshjen e saj transparente.

47 vjeçarja dukej mjaft seksi teksa tregoi linjat e saj perfekte.

1 komente në “FOTOT/ 47 vjeçarja nuk i lë vend imagjinatës”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X