FOTOT/ Aktorët që u “zhdukën” nga ekranet

Një rol që mbahet mend mund të jetë një triumf për aktorët por është po ashtu e vështirë të “dalësh” nga ky rol.

Në galeri mund të shihni disa aktore që kanë arritur kulmin e karrierës dhe më pas janë larguar nga vëmendja mediatike.

Siç duket këtyre personave nuk i ka pëlqyer puna e aktorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X