FOTOT/ Kim Kardashian topless për “Vogue”

Kim Kardashian njihet për format e saj bombastike dhe nuk heziton që ti ekspozojë.

Këtë herë ylli i televizioneve ka pozuar topless për revistën prestigjoze ‘Vogue’.

36-vjeçarja ka publikuar fotografinë në Instagram dhe shfaqet mjaft tërheqëse.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X