FOTOT/ Kim Kardashian topless për “Vogue”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kim Kardashian njihet për format e saj bombastike dhe nuk heziton që ti ekspozojë.

Këtë herë ylli i televizioneve ka pozuar topless për revistën prestigjoze ‘Vogue’.

36-vjeçarja ka publikuar fotografinë në Instagram dhe shfaqet mjaft tërheqëse.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/kim-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/kim.jpg","attachment_id":"777352"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/kim-kardashian-sheer-see-through-kendall-jenner-shopping-new-york-photos-05-300w-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/kim-kardashian-sheer-see-through-kendall-jenner-shopping-new-york-photos-05-300w.jpg","attachment_id":"777353"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/nintchdbpict000319504214-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/nintchdbpict000319504214.jpg","attachment_id":"777351"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-13.jpg","attachment_id":"777350"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-2-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-2-3.jpg","attachment_id":"777347"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-1-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-1-7.jpg","attachment_id":"777348"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/0627_kim-kardashian-3_1200x675-1200x675-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/0627_kim-kardashian-3_1200x675-1200x675.jpg","attachment_id":"777349"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *