FOTOT/ Provokon Keyshia, tregon…

BET Hip Hop Awards ka mbledhur shumë artisë këtë vit në Miami.

Të shumtë ishsin këngëtarët që tërhoqën vëmëndjen me veshjen e tyre.

Por ajo që vuri “pikat mbi i” për veshjen ishte Keyshia Ka’oir .

E fejuara e reperit Gucci Mane tregoi format trupore, teksa kishte veshur një kostum transparent.

Ajo nuk i kishte lënë vend imagjinatës, duke ekspozuar gjoksin gjigant dhe të pasmet bombastike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X