Ngjarjet në Elbasan, reagon për herë të parë kryebashkiaku Qazim Sejdini

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryebashkiaku i Elbasanit, Qazim Sejdini, ka folur për herë të parë lidhur me luftën e bandave në Elbasan, të cilat goditën së fundmi dhe Policinë dhe ku u akuzua si i përfshirë edhe dhëndri i tij.

“Le të flasë drejtësia”, tha Sejdini, i pyetur nga gazetarët për këtë çështje, teksa ishte duke hyrë në Asamblenë e Përgjithshme të PS-së.

Dhëndri i Sejdinit, Sokol Sanxhaktari, së bashku me personin e shpallur në kërkim tashmë, Suel Çela, dyshohet se kanë goditur me makinë të blinduar makinën e zv.drejtorit të Policisë Elbasan disa ditë më parë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *