Partizani mposht në miqësore ekipin e Pelisterit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Partizani ka fituar ne miqesoren e zhvilluar diten e sotme ne Kamez kunder skuadres maqedonase Pelisteri.

Te kuqte e drejtuar nga Mark luliano, kane triumfuar me rezultatin e ngushte 2-1.

Te paret qe kaluan ne avantazh ishin miqte, por Partizani arriti qe te reagoje me ane te Idtiz Bathes dhe Xhevahir Sukajt qe shenuan per 15 here kampionet e vendit.

Ky ishte nje test perpara ndeshjes se rradhes ne kampionat qe Partizani e ka ne transferte kunder ekipit te Teutes ne transferte.

Kujtojme qe ekipi i kuq ka bere nje start jo shume pozitiv te kampionatit ku ne kater ndeshjet e para ka marre vetem 2 pike.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *