Rama akuzoi drejtorët e LSI nga Asambleja e PS, Ilir Meta shfaqet me pistoletë në dorë

Presidenti i Republikës Ilir Meta është shfaqur sot me pistoletë në duar teksa ndodhej në një poligon qitjeje. Fotot janë bërë publike nga njeriu i tij i afërt, analisti dhe eksperti i sigurisë, Ilir Kulla.

Ky i fundit shkruan në Facebook se Meta ka marrë 10 në qitje, ndërsa ai vetë notën 9. Ndoshta është rasti, por publikimi i fotove të Metës me pistoletë në dorë vjen pak pas Asamblesë së PS-së, ku Rama hodhi jo pak akuza ndaj LSI-së, partisë së themeluar nga Meta.

Me siguri ky i fundit ka dashur edhe njëherë të demonstrojë ‘forcën’, por kësaj here duke guxuar edhe me armë në dorë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22221645_10212834133661449_4521227710920935927_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22221645_10212834133661449_4521227710920935927_n.jpg","attachment_id":"777404"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22308608_10212834134061459_6361097056434636229_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22308608_10212834134061459_6361097056434636229_n.jpg","attachment_id":"777405"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22365292_10212834135141486_6829258350945737656_n-197x350-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22365292_10212834135141486_6829258350945737656_n-197x350.jpg","attachment_id":"777403"}]

9 komente në “Rama akuzoi drejtorët e LSI nga Asambleja e PS, Ilir Meta shfaqet me pistoletë në dorë”

 1. Argita_B says:

  Fshatar pa gusto, milioner hajdut e as te vishet nuk di! Shikoni ngjyren e pantallonave, xhaketes dhe kemishes qe kq veshur, fshqti ne feste. Mire qe eshte fshatar pa gusto shije, po gruan njesoj! Ky eshte dheheqesi i ri shqiptar.

 2. Engjelli says:

  E bukur ….fshati ne feste….ja ku e nxori koken dhe ky fshatari tjeter, ai Kulla qe na e cau koken para zgjedhjeve duke “argumentuar” humbjen e Rames…Ekspert i madh…Shihni servilin tipik fshatar….Meta thot ai fitoi 10 ndersa une 9. Dmth nje me pak se shefi i tij…

 3. Nona-Madona says:

  Likja PRESIDENTI HAJDUT burri i Kryetares se Leshelise,Monika ,tash publikon foto me pistolet ne dorre ky KOKDERRKUC
  E TURPSHME.

 4. Nuk ka burre me te shemtuar, me te peshtire. E c;te duhen leket e dotezi kur nuk ke piken e gustos te vishesh apo te paraqitjes te nje shtetari. Ndoshta burgu te zbukuron, aty ku e ke edhe vendin.

 5. Soj says:

  Fute ne buthe pistoleten o president legen hajdut i korruptuar.

 6. Bert says:

  Analisti dhe eksperti i sigurise Ilir Kulla,shkruani,ha ha ha,sa kam qesh.Eshte per te vene kujen kur fshatare,si puna e Kulles,qe akoma nuk di te ece ne asfalt,behen gjoja experte,analiste etj.Normalitet,po,qe rrin me fshatarin tjeter,Meta.Jane edhe adashe dhe katunar

 7. E ka zgjedh Lu-ja ,
  ne rolin e Al Capones per te realizuar endren e tij amerikane ne Shqypnie

 8. Skraparlliu nga Zaberzani says:

  Interesant sa mire merren vesh keta qe kane “koken lope”?

 9. Edi says:

  O trap,shif te marresh 10 ne futje ,qe bucja maloke mos te pallohet rastesisht….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *