Rama akuzoi drejtorët e LSI nga Asambleja e PS, Ilir Meta shfaqet me pistoletë në dorë

Presidenti i Republikës Ilir Meta është shfaqur sot me pistoletë në duar teksa ndodhej në një poligon qitjeje. Fotot janë bërë publike nga njeriu i tij i afërt, analisti dhe eksperti i sigurisë, Ilir Kulla.

Ky i fundit shkruan në Facebook se Meta ka marrë 10 në qitje, ndërsa ai vetë notën 9. Ndoshta është rasti, por publikimi i fotove të Metës me pistoletë në dorë vjen pak pas Asamblesë së PS-së, ku Rama hodhi jo pak akuza ndaj LSI-së, partisë së themeluar nga Meta.

Me siguri ky i fundit ka dashur edhe njëherë të demonstrojë ‘forcën’, por kësaj here duke guxuar edhe me armë në dorë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22221645_10212834133661449_4521227710920935927_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22221645_10212834133661449_4521227710920935927_n.jpg","attachment_id":"777404"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22308608_10212834134061459_6361097056434636229_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22308608_10212834134061459_6361097056434636229_n.jpg","attachment_id":"777405"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22365292_10212834135141486_6829258350945737656_n-197x350-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22365292_10212834135141486_6829258350945737656_n-197x350.jpg","attachment_id":"777403"}]
                 Loading...