Rama akuzoi drejtorët e LSI nga Asambleja e PS, Ilir Meta shfaqet me pistoletë në dorë

Presidenti i Republikës Ilir Meta është shfaqur sot me pistoletë në duar teksa ndodhej në një poligon qitjeje. Fotot janë bërë publike nga njeriu i tij i afërt, analisti dhe eksperti i sigurisë, Ilir Kulla.

Ky i fundit shkruan në Facebook se Meta ka marrë 10 në qitje, ndërsa ai vetë notën 9. Ndoshta është rasti, por publikimi i fotove të Metës me pistoletë në dorë vjen pak pas Asamblesë së PS-së, ku Rama hodhi jo pak akuza ndaj LSI-së, partisë së themeluar nga Meta.

Me siguri ky i fundit ka dashur edhe njëherë të demonstrojë ‘forcën’, por kësaj here duke guxuar edhe me armë në dorë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22221645_10212834133661449_4521227710920935927_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22221645_10212834133661449_4521227710920935927_n.jpg","attachment_id":"777404"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22308608_10212834134061459_6361097056434636229_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22308608_10212834134061459_6361097056434636229_n.jpg","attachment_id":"777405"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22365292_10212834135141486_6829258350945737656_n-197x350-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/22365292_10212834135141486_6829258350945737656_n-197x350.jpg","attachment_id":"777403"}]

9 komente në “Rama akuzoi drejtorët e LSI nga Asambleja e PS, Ilir Meta shfaqet me pistoletë në dorë”

 1. Argita_B says:

  Fshatar pa gusto, milioner hajdut e as te vishet nuk di! Shikoni ngjyren e pantallonave, xhaketes dhe kemishes qe kq veshur, fshqti ne feste. Mire qe eshte fshatar pa gusto shije, po gruan njesoj! Ky eshte dheheqesi i ri shqiptar.

 2. Engjelli says:

  E bukur ….fshati ne feste….ja ku e nxori koken dhe ky fshatari tjeter, ai Kulla qe na e cau koken para zgjedhjeve duke “argumentuar” humbjen e Rames…Ekspert i madh…Shihni servilin tipik fshatar….Meta thot ai fitoi 10 ndersa une 9. Dmth nje me pak se shefi i tij…

 3. Nona-Madona says:

  Likja PRESIDENTI HAJDUT burri i Kryetares se Leshelise,Monika ,tash publikon foto me pistolet ne dorre ky KOKDERRKUC
  E TURPSHME.

 4. Nuk ka burre me te shemtuar, me te peshtire. E c;te duhen leket e dotezi kur nuk ke piken e gustos te vishesh apo te paraqitjes te nje shtetari. Ndoshta burgu te zbukuron, aty ku e ke edhe vendin.

 5. Soj says:

  Fute ne buthe pistoleten o president legen hajdut i korruptuar.

 6. Bert says:

  Analisti dhe eksperti i sigurise Ilir Kulla,shkruani,ha ha ha,sa kam qesh.Eshte per te vene kujen kur fshatare,si puna e Kulles,qe akoma nuk di te ece ne asfalt,behen gjoja experte,analiste etj.Normalitet,po,qe rrin me fshatarin tjeter,Meta.Jane edhe adashe dhe katunar

 7. E ka zgjedh Lu-ja ,
  ne rolin e Al Capones per te realizuar endren e tij amerikane ne Shqypnie

 8. Skraparlliu nga Zaberzani says:

  Interesant sa mire merren vesh keta qe kane “koken lope”?

 9. Edi says:

  O trap,shif te marresh 10 ne futje ,qe bucja maloke mos te pallohet rastesisht….

Lini një Përgjigje te ktyre do qi robt me radhe Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *