Tre viktimat e aksidentit tragjik në Lezhë, anëtarë të një familje, dy vëllezër dhe bashkëshortja e njërit prej tyre

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Tragjedinë që ndodhi sot në Lezhë ku një masiv shkëmbor ra mbi një makinë, u mori jetën tre persona, dy vëllezërve dhe bashkëshorte së njërit prej tyre.

Mësohet se bashkëshortja e njërit prej vëllezërve ishte shtatzënë.

Viktimat po udhëtonin më automjetin e tyre tip “Range Rover” në momentin kur masivi shkëmbor u shkëput nga mali  në rrugën e Torovicës duke i zënë poshtë ata.

Policia e Lezhës ka identifikuar viktimat e aksidentit dhe ata janë Edmond dhe Valentin Zefi (vëllezër) si dhe Alda Zefi, bashkëshortja e njërit prej tyre.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *