VIDEO/ Drejtoresha e Bashkisë feston ditëlindjen,“harbohen” Erion Veliaj dhe Valbona Selimllari​

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Disa ditë më parë Julinda Dhame, Drejtoresha e Përgjithshme e Promovimit të Tiranës, ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj ku të pranishëm kanë qenë edhe disa nga kolegët, punonjës të Bashkisë së kryeqytetit.

Në profilin e Instagram-it ajo ka publikuar një video ku shihet duke festuar në mesin e Erion Veliajt dhe Valbona Selimllarit, nën tingujt e këngës së Getoar Selimit.

Por vetëm pak minuta më vonë kjo video është fshirë nga profili i saj, mirëpo “Panorama Plus” ka mundur ta ruaj.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Drejtoresha e Bashkisë feston ditëlindjen,“harbohen” Erion Veliaj dhe Valbona Selimllari​”

 1. harbimi o terapi kunder shtresit
  eshte si me then me shQi p ,
  shkarkim shtresi lol .
  dhe nga ky lloj , lali bashkise ka shume .
  le ta shkarkoje mo .
  s’ka mo bukur te festoshe me shoqeri
  madje dhe ajo muzike tallava i shko tamam harbimit

 2. Ardi says:

  Po ckeni o njerez me fuqite e tyre po festojne as ditelindjen nuk duhet te festojne njerzit, apo meqenese eshte lali Eri perben lajm.
  Ata jane te rinj dhe ai po ashtu, pleqte le te rrine ne shtepi po inatin ta kene me kohen qe ju iku jo me festat e miletit.

 3. ERA says:

  Harbimi ku ishte? Pash nje grup shokesh qe festonin ditlindjen e shoqes ne menyren me te civilizuar.
  Keni rrjedh nga trute ju gazetaret!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *