VIDEO+FOTO/ Adoleshentja nxjerr dhe dredh të pasmet, i ati e… duartroket

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një adoleshente që mori pjesë në shfaqjen e talenteve në Angli ka lënë pa fjalë jurinë me lëvizjet e saj.

Sara Seifert nga Kroacia po tregonte aftësitë e saj për të lëvizur të pasmet sipas melodisë, kërcim që quhet twerk dhe konsiderohet mjaft provokues.

Diçka që ka rënë në sy të shumë personave ishte fakti që babai i saj po e duartrokiste ndërsa qëndronte pranë spektatorëve.

18-vjeçarja ka thënë se ka mësuar të bëjë këto lëvizje për dy vite dhe veprimet e babait të saj nuk janë aspak të pazakonta, pasi familje e mbështet në zgjedhjet e saj.

Megjithatë nuk ka arritur të kalojë në fazën e radhës sepse juria mendoi që këto lëvizje nuk janë të përtatshme për formatin.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/tuerk-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/tuerk.png","attachment_id":"777186"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/tuerk-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/tuerk-1.jpg","attachment_id":"777187"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/tuerk-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/tuerk-2.jpg","attachment_id":"777188"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/tuerk-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/tuerk-3.jpg","attachment_id":"777189"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/tuerk-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/tuerk-4.jpg","attachment_id":"777190"}]

1 komente në “VIDEO+FOTO/ Adoleshentja nxjerr dhe dredh të pasmet, i ati e… duartroket”

  1. anton says:

    ta qifsha jevgen e kroacise

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *