“Jarana, më sulmuan me gurë tek rruga e Kombit”, Berisha sqaron shoferin dixhital: Janë bandat që bëjnë ligjin

Sali Berisha në bashkëpunim me një shofer dixhital ka denoncuar një ngjarje të ndodhur në Rrugën e Kombit.

Berishës i shkruan një qytetar në Facebook, se gjatë kohës që po udhëtonte dikush e kishte qëlluar makinën e tij me gur.

Ky incident është konsideruar nga ish-kryeministri si akti i bandave të rrezikshme duke vendosur alarmin se ligjin tashmë po e bëjnë kriminelët.

Postimi i Berishës

Bandat bejne ligjin ne Rrugen e Kombit!
Policia e ndihmon me sehir!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

“Pershëndetje,shokë,miq e jarana, parmbrame me mjetin tim transportus isha duke u kthyer nga durresi drejt per ne kosove, dhe papritmas një grup prej 3,4 personave me sulmuan me gurë,por për fat te mire nuk pësova fizikisht unë por vetem deme materiale, rasti me ka ndodhur ne Milot siper ures, njo dy kilometra vazhdova dhe takova nje postbllok policor i tregova ngjarjen qe me kishte ndodhur po hasa ne vesh te shurdher,andaj bashkqytetar ju lutem nese mundeni ju lutem qe tju shmangeni udhtimet gjatë nates.”

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në ““Jarana, më sulmuan me gurë tek rruga e Kombit”, Berisha sqaron shoferin dixhital: Janë bandat që bëjnë ligjin”

  1. 231 says:

    POPULLI TE MARRE FATET NE DORE,,,RRUGA DUHEJ TE ISHTE ME PAGESE,,,QEVERIA ESHTE E VONUAR NE VENDOSJEN E PAGESES TE RRUGES,,,POPULLI E VENDOS VETE PAGESEN,,,KUSH NUK PAGUAN POPULLI MUND TI MARRE DHE MAKINEN..///

  2. angjelini says:

    Salih Banda, Salih Kardjici, Salih Gerdeci, Salih Jarani, Salih Gazidede, Salih Fasllici, Sali Islamiku, Salih Komunisti,Salih Vrasesi, Salih Hajduti, Salih Fajdexhiu, Salih Nafta Kondrabande, Salih Muti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *