FOTOT/ Modelja e famshme rrit temperaturat

Ajo bëri operimin e saj të dytë plastik në shtator, vetëm katër muaj pas të parit.

Dhe Jemma Kucy tregoi frytet e operacioneve, teksa u shfaq me bikini në plazhet e Portugalisë të marten.

Ylli i Ex on the Beach tregoi të pasmet seksi dhe gjolsin bombastik.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45397D9800000578-0-image-a-73_1507722906292-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45397D9800000578-0-image-a-73_1507722906292.jpg","attachment_id":"779484"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45397F1800000578-0-image-a-72_1507721181836-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45397F1800000578-0-image-a-72_1507721181836.jpg","attachment_id":"779485"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-2-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-2-8.jpg","attachment_id":"779476"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-1-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-1-14.jpg","attachment_id":"779477"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-1-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-1-6.jpg","attachment_id":"779478"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-22-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/images-22.jpg","attachment_id":"779480"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/e21499536355-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/e21499536355.jpg","attachment_id":"779479"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-21-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-21.jpg","attachment_id":"779481"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4507BEC500000578-4953988-Speaking_to_Lizzie_Cundy_on_Fubar_radio_the_Ex_On_The_Beach_star-m-13_1507246886179-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4507BEC500000578-4953988-Speaking_to_Lizzie_Cundy_on_Fubar_radio_the_Ex_On_The_Beach_star-m-13_1507246886179.jpg","attachment_id":"779482"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4514540D00000578-4953988-image-a-11_1507249577722-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4514540D00000578-4953988-image-a-11_1507249577722.jpg","attachment_id":"779483"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *