Basha-Ramës: Edhe një shoferi autobuzi nuk i lehojet të drejtojë mjetin në këtë gjëndje të çekuilibruar mendore siç je ti sot

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kanë vijuar debatet mes Kryeministrit Edi Rama dhe Lulzim Basha . Menjëherë pas fjalimit të dytë të Ramës në Kunvend e mori fjalën Basha.

Sapo nisi të flasë Basha ironizoi kryeministri duke i thënë se nuk je në gjendje të mirë mendore.

“Ti nuk duhet të drejtosh Shqipërinë. Edhe një shoferi autobuzi nuk i lejohet të drejtojë mjetin në këtë gjëndje kritike mendore që je ti sot”- tha Basha.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *