FOTOT/ Një 45 vjeçare seksi si Karmen Elektra

Për më shumë se tri dekada ajo është në show biznes.

Dhe 45 vjeçarja Karmen Elektra vazhdon të jetë ende atraktive dhe të “trondisë” fansat me bukurinë e saj.

Për shkak të dekoltesë së hapur, ajo ishte në qendër të vëmendjes në ndarjen e çmimeve të filmave “CineFashion” në Los Anxhelos.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45291ED300000578-4963572-She_got_it_white_Carmen_Electra_looked_stunning_in_a_low_cut_whi-m-78_1507569439622-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45291ED300000578-4963572-She_got_it_white_Carmen_Electra_looked_stunning_in_a_low_cut_whi-m-78_1507569439622.jpg","attachment_id":"780418"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4529182200000578-4963760-image-m-46_1507571685269-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4529182200000578-4963760-image-m-46_1507571685269.jpg","attachment_id":"780417"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/452917B600000578-4963572-image-a-77_1507569426336-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/452917B600000578-4963572-image-a-77_1507569426336.jpg","attachment_id":"780416"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45291A3600000578-4963572-image-m-76_1507569413053-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45291A3600000578-4963572-image-m-76_1507569413053.jpg","attachment_id":"780415"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/452AF41D00000578-4963760-image-a-47_1507571973469-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/452AF41D00000578-4963760-image-a-47_1507571973469.jpg","attachment_id":"780414"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/452B067D00000578-4963760-She_doesn_t_mind_hard_work-a-58_1507574166873-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/452B067D00000578-4963760-She_doesn_t_mind_hard_work-a-58_1507574166873.jpg","attachment_id":"780413"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/452B204D00000578-4963760-image-a-59_1507574181479-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/452B204D00000578-4963760-image-a-59_1507574181479.jpg","attachment_id":"780412"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/452B176E00000578-4963760-image-a-60_1507574222363-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/452B176E00000578-4963760-image-a-60_1507574222363.jpg","attachment_id":"780411"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *