FOTOT/ Provokon Demi Rose…

Ajo kurrë nuk ka pasur turp që të ekspozojë format e saj sensacionale.

Dhe Demi Rose nuk i la aspak vend imagjinatës, teksa mori pjesë në eventin e organizuar nga revista Sixty6 në hotelin Soho Sanctum në Londër.

Duke u siguruar që të gjithë sytë të jenë tek ajo, 22 vjeçarja ekspozoi gjoksin bombastik pa sytjena dhe të mbuluar fare pak.

Fustani kishte edhe një të çarë poshtë, duke nxjerrë në pah këmbët seksi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/454607CA00000578-4975738-image-a-164_1507847827515-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/454607CA00000578-4975738-image-a-164_1507847827515.jpg","attachment_id":"780234"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/454607CE00000578-4975738-image-a-168_1507847847296-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/454607CE00000578-4975738-image-a-168_1507847847296.jpg","attachment_id":"780233"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4546085100000578-4975738-image-a-169_1507847847296-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4546085100000578-4975738-image-a-169_1507847847296.jpg","attachment_id":"780232"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4546A51800000578-4975738-image-a-43_1507850400419-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4546A51800000578-4975738-image-a-43_1507850400419.jpg","attachment_id":"780231"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4545F5AB00000578-4975738-image-m-178_1507847922549-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4545F5AB00000578-4975738-image-m-178_1507847922549.jpg","attachment_id":"780230"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/454608B100000578-4975738-image-a-163_1507847824630-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/454608B100000578-4975738-image-a-163_1507847824630.jpg","attachment_id":"780235"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4546069D00000578-4975738-image-a-172_1507847881378-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4546069D00000578-4975738-image-a-172_1507847881378.jpg","attachment_id":"780229"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/demir1310_302x322-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/demir1310_302x322.jpg","attachment_id":"780237"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/454607CA00000578-4975738-image-a-164_1507847827515-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/454607CA00000578-4975738-image-a-164_1507847827515.jpg","attachment_id":"780234"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *