Rama-Basha ‘përplasen’, futet Garda: Lëre, është çun i mirë. Ikni se s’bën gjë ky

Seanca e sotme është tensionuar sërish pas fjalës së Ramës dhe akuzave të forta ndaj opozitës.

Lulzim Basha është afruar në foltoren e Kuvendit për të marrë fjalën për të replikuar, por ka ndërhyrë Basha, pasi ishte duke folur Rama.

Ndërkohë që kryeministri u drejtohet gardistëve “Ikni se nuk bën gjë ky, ikni se është cun i mirë ky”.

Më pas Rama i drejtua Berishës duke i thënë se nëse do të vinte ai do ta lironte foltoren në të kundërt jo ose ti jepte leje Bashës.

Pas batutave Rama është ulur, ndërkohë që Basha mori fjalën në foltore për të replikuar.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Rama-Basha ‘përplasen’, futet Garda: Lëre, është çun i mirë. Ikni se s’bën gjë ky”

  1. kashi says:

    u be luli trim ha ha ha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *