Dëshmia tronditëse e të miturës nga Pogradeci: Ju tregoj tmerrin e përdhunimit nga 55 vjeçari, jam shtatzën

Pas arrestimit të 55-vjeçarit Ligor B nga Velçani i Pogradecit, i akuzuar si personi që ka përdhunuar me forcë brenda banesës së saj një vajzë të mitur vetëm 15-vjeçe, BW zbardh të plotë dëshminë e saj në polici.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në muajin mars, ndërsa vajza ndodhej e vetme në shtëpi. Ajo ka thënë para policëve se ka pasur frikë të tregojë, por tani që ishte shtatzënë presioni ndaj saj është shtuar. Familja dhe të afërmit i kanë kërkuar vazhdimisht llogari dhe ajo nuk ka duruar dot më shumë.

“Isha vetëm në shtëpi atë ditë. Personi është bashkëfshatari im, më ka ngacmuar edhe herë të tjera në fshat, por nuk i kisha dhënë rëndësi. Atë ditë më ndoqi nga pas dhe hyri me forcë në shtëpinë time, Nuk e ndalova dot”,- mësohet të ketë thënë ajo në polici.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Dëshmia tronditëse e të miturës nga Pogradeci: Ju tregoj tmerrin e përdhunimit nga 55 vjeçari, jam shtatzën”

 1. Albann says:

  Thashe se vetem serbet i perdhunonin shqipetaret.Duket se vete shqipetaret s rrine prapa,perdhunojne gjakun e tyre motrat e nenat e tyre.

 2. 123 says:

  aha…… MUNGON TOPEKUQI, ai qe i varte ne litar MONSTRAT !
  Jo burg, por -ME VARJE ai qe shkaterroi jeten e nje femije!!!!!!!

 3. kasëmi says:

  Zakonisht këto “të miturat”, kur bien ngushtë, fillojnë trillimet dhe gënjeshtrat…!

Lini një Përgjigje te 123 Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *