FOTOT/ Ikën Rasheli nga “Xing me Ermalin”, ja kush sex-bombë do ta zëvëndësojë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Bukuroshja Rashel Kolaneci njoftoi para pak ditësh se do të largohej nga emisioni “Xing me Ermalin” në Tv Klan.

Dhe tashmë vendi bosh që la Rasheli do të zëvëndësohet nga një bukuroshe mjaft seksi dhe me linja të përsosura.

Ajo quhet Kejvina Kthella dhe jeton prej vitesh në Itali ku zhvillon karrierën e saj si fotomodele.

Më poshtë shikoni bukurinë e saj dhe linjat perfekte trupore.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/48806-640-0-59e5cde9624de_1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/48806-640-0-59e5cde9624de_1.png","attachment_id":"782720"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/48805-640-0-59e5cde961cc5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/48805-640-0-59e5cde961cc5.png","attachment_id":"782716"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/48804-640-0-59e5cde9613e5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/48804-640-0-59e5cde9613e5.png","attachment_id":"782717"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/48802-640-0-59e5cde95eab8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/48802-640-0-59e5cde95eab8.png","attachment_id":"782719"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/48808-640-0-59e5cde963489-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/48808-640-0-59e5cde963489.png","attachment_id":"782721"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/570full-kejvina-kthella-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/570full-kejvina-kthella.jpg","attachment_id":"782722"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-1-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-1-8.jpg","attachment_id":"782723"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/768full-kejvina-kthella-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/768full-kejvina-kthella.jpg","attachment_id":"782724"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-25-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-25.jpg","attachment_id":"782725"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/48807-640-0-59e5cde962cb2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/48807-640-0-59e5cde962cb2.png","attachment_id":"782718"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT/ Ikën Rasheli nga “Xing me Ermalin”, ja kush sex-bombë do ta zëvëndësojë”

  1. miri suedi says:

    zogu….mos e drejto tyten kendej ,se mbush shejtani.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *