Vasili i sulet Ramës: Nuk i lan dot duart kryeministër, duke shitur ish-ministrin shërbëtor të drogës

Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar pas shkrimit të Ramës në facebook në lidhje me Saimir Tahirin.

Përmes një postimi në Facebook, Vasili shkruan se situata kriminale në vend është vepër e kryeministrit Rama.

Më tej Vasili i drejtohet Ramës duke i thënë se ….”Nuk i lan dot duart ponc pilati kryeminister, duke shitur ish- ministrin sherbetor te droges dhe krimit”.

REAGIMI I PLOTE

Kryeministri i droges nuk i lan dot duart si ponc pilati.

Gjithçka kriminale qe permbyti me droge dhe krim Shqiperine eshte veper e Kryeministrit.

Eshte informuar Kryeministri nga shume drejtime, qofshin vende mike dhe aleate, si edhe sherbime partnere per drogen dhe ministrin tutor te saj, me te cilat kriminalizuan ne cdo qelize sigurine kombetare dhe te cdo qytetari dhe ka bere me qellim te qarte veshin e shurdhet, sepse ishte njesh me krimin.

Nuk i lan dot duart ponc pilati kryeminister, duke shitur ish- ministrin sherbetor te droges dhe krimit.

Eshte ai, kryeministri fajtor, dhe drejtesia s’mund te vonoje më asnje sekonde pasi ajo ka nje pergjegjesi madhore perpara vendit.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Vasili i sulet Ramës: Nuk i lan dot duart kryeministër, duke shitur ish-ministrin shërbëtor të drogës”

 1. Luli says:

  Bravo vaso gjynah qe su bere kryeminister do ta kishe cuar ne burg liken me duart e tua njerez si ty i duhen shqiperise.

 2. Meta ik says:

  C’far eshte kjo opozite idiotash? Ju keni Meten qe ka vjedhur shqiptaret me bllok dhe krijoj 21 janarin😂😂😂😂

 3. Petrit says:

  O Petrit Vasili ” O shkolle shumi ” ti je servili me i math qe ka pasur na nje here shqiperia,ike fshiji kepucet Ilir Metes ate bej se as kryetar nuk te lane,ku ke goje e moral ti o hajdut dreqi te zesh ne goje kryeministrin qe ka ardhur me votat e shqipetareve dhe jo si ju me vota te paguara dhe te vjedhura

 4. Ali pazari says:

  Frynte era qe perjashta,tundte perdet e mendafshta dhe….Vaso Petriti Ham….ha-ham….ham…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *