FOTOT/ Bella Hadid bën selfie hot përpara pasqyrës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo shpesh herë zbavit fansat me fotot  hot që poston në rrjetet sociale.

Dhe Bella Hadid këtë herë ka dashur t’u dhurojë 15 milion fansave të saj një video të mrekullueshme ku shfaqet përpara pasqyrës së banjos vetëm me mbathje dhe një kanatjere.

Modelja e cila shfaqet me fytyrën fare pa make-up dhe flokët e lagur tregon fizikun e saj për tu pasur zili dhe mahnit fansat, të cilët nuk i kursejnë komentet.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_1_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_1_image.jpg","attachment_id":"783473"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_0_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_0_image.jpg","attachment_id":"783472"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_7_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_7_image.jpg","attachment_id":"783470"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_6_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_6_image.jpg","attachment_id":"783469"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_5_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_5_image.jpg","attachment_id":"783468"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_4_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_4_image.jpg","attachment_id":"783467"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_3_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_3_image.jpg","attachment_id":"783466"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_2_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_2_image.jpg","attachment_id":"783465"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_8_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/C_2_fotogallery_3083340_8_image.jpg","attachment_id":"783471"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *