FOTOT/ Provokon Chloe Khan, pozon me të brendshme

Ajo ka bërë një transformim rrënjësor nga paraqitja e saj e ëmbël në vitin 2010 në X Factor, si Chloe Mafia.

Dhe Chloe, tani e njohur me mbiemrin Khan, vazhdon të marrë vëmendjen me imazhet e saj në Instagram, si dhe tek këto të fundit të publikuara të martën.

26 vjeçarja ka publikuar imazhe tejet provokuese, teksa shfaqet në të brendshme seksi.

Ajo ka pozuar në shkallë dhe  tregon të pasmet bombastike.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/456E1E3F00000578-4989478-image-a-1_1508265744361-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/456E1E3F00000578-4989478-image-a-1_1508265744361.jpg","attachment_id":"783311"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/456D70FE00000578-4989478-image-a-46_1508256354782-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/456D70FE00000578-4989478-image-a-46_1508256354782.jpg","attachment_id":"783312"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/456D70EE00000578-4989478-image-a-45_1508256350402-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/456D70EE00000578-4989478-image-a-45_1508256350402.jpg","attachment_id":"783313"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/456E1E3300000578-4989478-image-a-2_1508265751208-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/456E1E3300000578-4989478-image-a-2_1508265751208.jpg","attachment_id":"783310"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/456D70FA00000578-4989478-image-a-47_1508256357317-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/456D70FA00000578-4989478-image-a-47_1508256357317.jpg","attachment_id":"783309"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-27-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-27.jpg","attachment_id":"783308"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/Chloe-Khan-in-White-Bikini-2017-08-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/Chloe-Khan-in-White-Bikini-2017-08.jpg","attachment_id":"783307"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/2f432b7c0c2d3b8bec9be305be92e185-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/2f432b7c0c2d3b8bec9be305be92e185.jpg","attachment_id":"783306"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-1-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/download-1-9.jpg","attachment_id":"783305"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/chloe-khan-in-bikini-on-he-beach-in-dubai-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/chloe-khan-in-bikini-on-he-beach-in-dubai-11.jpg","attachment_id":"783304"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *