Kryemadhi nis nga Berati diversionin ndaj Ramës: Socialistët të shkëputen nga PS e krimit, e kanë derën e hapur te LSI

Një ditë pas mbledhjes së frontit opozitar, Monika Kryemadhi ka dalë në bazë për t’I bërë thirrje të gjithë socialistëve që ti bashkohen Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Gjatë një takimi me degën e partisë në Berat, ajo tha se socialistët e vërtetë nuk i lidh asgjë me një PS të mbërthyer nga krimi.

“Socialistet te shkeputen nga lidhjet mostruoze te PS me krimin. Socialistet nuk i lidh asgje me krimin. Socialistet te shkeputen nga monstra kriminale qe e ka lene Shqiperine peng te krimit.

Ata jane po aq te rrezikuar sa cdo qytetar shqiptar. LSI te hapi dyert per socialistet qe ndihen te braktisur nga Rilindja e Krimit”, u shpreh Kryemadhi nga Berati.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “Kryemadhi nis nga Berati diversionin ndaj Ramës: Socialistët të shkëputen nga PS e krimit, e kanë derën e hapur te LSI”

 1. Fatmir says:

  Shiko moj moni, edhe anetaret qe pretendon se ka Lesh e Lia nuk do te ndjekin, per faktin e thejshte se humbasin vendin e punes qe u ke dhuruar ti, pamvaresisht nivelit dhe kualifikimit qe kane. Kete sigurisht e ke te qarte, prandaj mos u lodh kot. Mbase Saje Qorri mund te vij me ju, ashtu si Luan Rama, se vetem per keto bema njihet Lesh e Lia dhe gjithe solloropi juaj.

  1. Amy says:

   Berati etregoi qe ishte i teri me Rilindjen, dhe nuk ka gjasa te kthehet me ata njerez qe kurre nuk bene gje per ate qytet dhe ata njerez, por vetem e vodhen, bene para dhe prona, dhe tani hiqen sikur jane te ndershem, Monika nje e pandershme maskaresh e llafazane pa mend ne koke, qe si cift lulezuan ne nje toke te shkrete sic e bene shqiperine bashke me berishen, Tani kane xhelozi pse Rama dhe Rilindja po i ndryshojne faqen ketij vendi, dhe duan pushtet, por kurre kjo femer pa moral dhe hajdute nuk mund te marr pushtet, shqiptaret jane te zgjuar dine ku ta cojne voten e tyre, te monika kurre jo,

 2. leksi says:

  Ha.haaaa biba e korruptuar ftone socialiste Te futen ne partin familjare lsi!

 3. u permbyste bota says:

  kjo eshte thenja me e cuditshme e ketij shekulli.

 4. korçari says:

  Se shpejti Like floriri do te gjendet i varfer pasi miliardat qe ka vjedhur do t’i sekuestrohen ,dhe ai se bashku me Moniken do te jene krenare por te dhjere.

 5. Shume mire says:

  Po balili i kujt eshte?
  Ikni nga keta te kadegorise se pare i thone kesaj e hajdeni tek ne qe jemi ne kadegorine superjore( me thane te vertetet,se ka gabim…keta te ps u hapen si vaj ne lakra).
  Tahir,likja ta futi keq!

 6. LORA says:

  Kush e ka lene mendjen n’udhe ,le te marre mendte e piranjes lesh-e-liste.
  Per mua,dalja ne baze e kesaj mender-gruaje do te jete mjaft produktive,per shoqerine ,,,njerzit do t’a sjellin ne islla eksponenten e nje prej kater klaneve mafioze, qe duan me thonj e me dhembe t’e mbajne peng Shqiperine dhe shqiptaret.

 7. I verteti says:

  Nuk e mbylli halene baxhella, telendarja dhe hajdutja me e madhe e ketij vendi. Keq e ka me shpk familjare qe do te rrudhet çdo dite e me teper.LSI e leshit ne hale do te veje.

 8. Topi says:

  Hapi kembet qe te vij edhe une , o Moni o Moana

 9. Prokurori says:

  Thirrjet e Mona Kokemadhes jane ze ne shkretetire. Nuk e degjon me njeri. Te gjithe e urrejne. Te gjithe e dusn ne burg bashke me Like Floririn.

 10. Meta ik says:

  LSI eshte parti krimi, te shikoj Meten se si u be i pasur pastaj te ftoj popullin per mbeshtetje 👎👎👎

Lini një Përgjigje te u permbyste bota Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *