Paloka: Sot “rilindasit” kanë marrë urdhër të mbrojnë, jo Tahirin por Ramën

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka përmes një satusi në facebook shkruan se kërcënimet e ish-ministrit Saimir Tahiri mbrëmë “s’keni parë gjë akoma” e kanë dhënë efektin, pasi sipas tij, rilindasit kanë marrë urdhër të mbrojnë jo Tahirin por Ramën.

STATUSI I PALOKËS

“Rilindja” në mbrojtje të Tahirit në Komisionin e Mandateve. Sigurisht me urdhër të Ramës.

Megjithëse një ditë më parë deklaruan se do t’i hapnin rrugën procedimit penal , sot po duket qartë se urdhri ka ndryshuar. Kërcënimet e Tahirit mbrëmë ndaj Ramës (“nuk keni pare asgjë akoma”) dhe ndaj atyre “shokëve” që do lejonin arrestimin e tij, duket se e kanë bërë efektin.

Sot “rilindasit” kanë marrë urdhër të mbrojnë, jo Tahirin por Ramën.

Ky është akti i fundit. Po u lejua do të jete dhe akti i fundit i drejtësisë dhe demokracisë në Shqipëri.

Kjo nuk do të lejohet. Rama të bëhet gati për përballje. Përballja do të jetë pa asnjë kompromis dhe do të ketë vetëm një fund, atë të Ramës dhe klikës kriminale.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Paloka: Sot “rilindasit” kanë marrë urdhër të mbrojnë, jo Tahirin por Ramën”

 1. Tony uk says:

  Ik o thuthuq se sa me shume dilni dhe folni aq me shume na e shtirosni!
  Mos ardhte kurre dita qe ju te vini ne pushtet,se jeni vetem nje tufe injorantesh me patente.

  1. Amy says:

   POR KETE TE MBROJNE MOR THIUTHUQ TJU MBROJ JUVE KRIMINELEVE TE DJATHTE QE NUK LATE GJE PA BERE NE KETE VEND, QE TE GJITHE JU RACA JUAJ JENI PER BURG, JO TAHIRI,

 2. Zeriaresyes says:

  Ik more trushkulur se na ben te vjellim kur nxjerr te pegera nga goja jote. Ti ske tru as sa nje peshk jo te japesh mendime se cdo behet me Ramen apo Tahirin.Ti je nje vegel qore e dyshes Lulovic e berishevic. Pranda ulu aty pizeveng e burrac i keq paloqe ky je ti….

 3. Alidemsi vjeter says:

  Na cate trapin me keto fejsbuket e ketyre plehrave politike…Boll me shkerdhata duke filluar nga i siperpermenduri drogmen kronik…Phu…

 4. Xhevati nga Vlora says:

  thuthuq i mjere!
  thththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththth !
  thththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththth !
  thththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththth !
  thththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththth !
  thththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththththth !
  thththththththththuuuuuuuuuuuuuuuththththththththththuuuuuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqq!
  kazan plehrash !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *