“Tahiri”/ Shpërthen Berisha: Banditi Saje, me ndihmën e Don Gramozit bën prokurorin e prokurorëve

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas përfundimit të mbledhjes me dyer të hapura të Këshillit të Rregullores dhe Mandateve të cilën e ka cilësuar “Turp Komision”.

Përmes një postimi në facebook Berisha thotë se …”Ne Keshillin qe drejton Gramoz Ruçi, banditi Saje qorri, me ndihmen e Don Gramozit ben prokurorin e prokuroreve”.

Postimi i plotë i Berishës:

Turp komision!!

Ne Keshillin qe drejton Gramoz Ruçi, banditi Saje qorri, me ndihmen e Don Gramozit ben prokurorin e prokuroreve,kjo esht fytyra e krimit ne parlament. Turp Komision! sb

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/e-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/e-1.png","attachment_id":"784387"}]

20 komente në ““Tahiri”/ Shpërthen Berisha: Banditi Saje, me ndihmën e Don Gramozit bën prokurorin e prokurorëve”

 1. Fredi FR says:

  Vrasesi i Shqiperise,ka vene 3 prorkurore tropojan te lidhur familjasrisht me te,dhe na tregon me gisht tani………OOOOOOOOO MORTJEEEEEEEEEEEEEEE

  1. Kujtimi says:

   Sali qeni vetem Leh
   Vereni para drejtesis qe I takon

  2. Gimi says:

   Ti mafioz e esadist duhet te cosh ne prokurori veten dhe djalin e vajzen tende para se ti turresh ministrit me te mire te qeverise Rama 1. Je nje kriminel qe te urren gjithe populli. Nuk kenaqemi derisa te futet e gjithe familje jote brenda. Saimir Tahirit i merr te keqen sepse i gjithe populli e shikon skenarin tuaj mafioz. Nuk ka mafie esadisto-greko-serbe qe e rrezon kete qebveri patriotesh dhe atdhetaresh qe kane punuar dhe punojne per Shqiperine dhe shqiptaret. Jane grahmat e fundit peprpara se te futeni ne burg ju ndyresira dhe mbturina esadisto-tradhetare. E keni tradhetine ne gen, qe te gjithe.esadiste.

 2. mirel says:

  Yt plere e ndyre.
  Ti duhesh djegur me gjithe familje dhe me gjithe prokurore. Shpetove mire ne 97en qen serb. Ishalla po behet mbare Saimiri te te fusim ne plumb.
  Vetem atehere merr fryme lirisht ky popull

 3. vjola says:

  Okriminel , o hajdot oooo te rente flama . Mos ki merak se po ju ngushtohet laku .

 4. Genti says:

  Doli me ne fund kelyshi i ujkut.
  Qerojeni ket hale nga politika nje here e pergjithmone.
  Mban peng me kriminelat qe ka vene nje komb te tere.

 5. TARFIKANTI says:

  SPIUNI I UDB.se Gjysem Vellai i Raaxhicit..IK TE QIFSHA MOTREN..ti duhesh VRARE..dhe keta Moterqirat nga Tropoja(Prokuroret) duhen VARUR Per Bashkepunim me Krimineli Berisha..lol

 6. genci says:

  YYY Plehre! jashtqitja e ketij populli! Po kur do te vij dita ty mor kriminel dhe familjes tende hajdute! Ti je strumbullari i gjithckaje te keqe ne kete vend! Var te te shohin ty,sngopet mileti! Burre i poshter!

 7. Meta ik says:

  Kur nuk gjykohesh per vjedhjen dhe krimet per te qendruar ne pushtet pse jo te mos flasesh sipas mllefeve, Rama te tregoje se ka shtet duke mbrojtur ish ministrin nga banda berishiane.

 8. ceni boston says:

  Sali, ti ne kohen tende as ke denjuar te flases ndonjehere me prokeroret! Sajmiri sigurisht qe do flase se do mbroje veten ! Ushater e tu prokurore te zbritur nga bjeshkete Tropojen sigurisht qe nuk dine dhe as qe duan ti kthejne pergjigje..Prokurore plepash!Po te mblidhet laku Sali! Po vjen dhe dita jote pavaresisht ketyre turbullirave qe perpiqesh te krijosh! Je i djegur si karte Sali serbi!

 9. Bert says:

  Pirdh,pirdh Sal maloku bashk me Liken,i keni ditet e numeruara,kutia Pandores do hapet shume shpejt.

 10. Flutura says:

  Ngaqe je i pagedhendur e malok i trashe, bumerangu te erdhi ne pragun e deres. Mbaju edhe pak se erdhi dita.

 11. kasem gahinjinn says:

  Po pse e shani kaq shume.edhe po ta beni realitet ate q….jen e motres apo vajzes,beni kujdes per ndonje infeksion ne rruge seksuale,mos rrezikoni vehten.Laku po ngushtohet,do ia shohim fundin besoj

 12. aristoteli says:

  Kriminelit Sali Berisha nuk po I mbyllet goja Nuk ka burra qeveria dhe ai vend per ti mbyllur gojen atij kali qe po ngordhe,neperke, miute zi

 13. Dan says:

  Ky kelysh bushtre ka leshuar maloket e tij kusherinj prekurore dhe kerkon te beje tymnaje perpara se vetingu te filloje….. E kuptoni o njerez qe kejo eshte perpjekje e tij per te hedhur trenin e vetingut nga shinat me kokeposhte…. Keta Hajdaret nuk do jene ne sistemin e drejtesise pas vetingut dhe po I perdor damllaja sali si pilote vdekjeje….

 14. jozef says:

  O SALI KRIMINELI, O VRASES I POSHTER, JE TI DHE TROPOJANET E TU QE KE VENE PROKURORE QE GATUAT KETE CORBE PER TE DEMTUAR NJE TE PAFAJSHEM. KY ESHTE NJE KRIM SHUME I LEHTE PER TU OR ZOG KURVE KJO ESHTE LIMONATE NE KRAHASIN ME CI KE PUNUAR KETIJ VENDI E KETIJ POPULLI. POR UJI I GAMILES TENDE PO SOSET O KRIMINEL…VETINGU DO TA SHKATERROJE KLANIN TEND EDHE NE PROKURORI DO TI COJE OSE NE TROPOJE OSE NE BURG, TY BASHKE ME TO.
  UNE PO TE JEM SI SAJMIR TAHIRI TE DENONCOJ TY TE PARIN DHE ATR IDIOTIN LYL BASHEN TE DYTIN DHE PASTAJ ME RRADHE GJITHE PROKURORET TROPOJANE QE VUNE NE ZBATIM PLANIN TEND PER TE DENIGRUAT NJE QYTETAR TE PAFAJSHEM DHE GJITHE HIJENAT E KAZANIT MEDIATIK QE I ZGJOVE NGA GJUMI ME KETE AKT TE NDYRE. TI DENONCOJ DHE TI SHKOJEERI NE FUND KESAJ MESELEJE DERISA TE DENOHEN TE GJITHE PER KETE KRIM TE RI QE HODHEN NE TREG.

 15. Kriminel Tropoje says:

  Mbas si te ikesh tek te shumtit, a e ke menduar ndonje here se ku do ta lesh Shkerdhenin dhe ate hunde skifteren more kriminel.Hak pa mare dhe gjak pa lare nuk do te kete, sepse kjo eshte ADN – ja e Shqiptarit.Une ne fakt dua qe te jesh i gjalle dhe ti perjetosh mysybetet.
  E ke kerkuar me dhune, me dhune do te ikesh.Kerme – qelbeIsire – kriminel

 16. Agron says:

  Hale’ Sala , Hale’ luli por qe te dy spiune te stervitur dhe te mbeshtetur nga serbet prandaj nuk i ben syri terr ! Por edhe po ti zhdukesh me siguri qe do ti ngreje dikush nga ne ne Shqiperi apo Serbi ndonje permendore apo emer rruge pasi tradhetaret vleresohen me shume tek ne sesa patriotet qe shkrine jete e pasuri per Shqiperine! Kjo race halesh nuk do te mbaroje kurre ! Sala vete nuk eshte paraqitur asnjehere ne prokurori as kur shkaterroi vendin nga 1991-1997 , as kur per pak nuk ndezi lufte civile ne 1997 gjate se ciles u vrane rreth 7.000 shqiptare, as duke qene i implikuar direkt ai dhe biri i tij ne Gerdec, as ne vjedhjen e shekullit te 250 milion euro te rruges se kombit nga beniamini i tij lul basha( nuk e shkruaj me te medha pasi nuk eshte emer) para te cilat perfundonin ne xhepat e sales dhe familjes tij! Dhe kete kulture mos dhenije llogari ja kaloi dhe lulkes se vogel i cili per kalim afati nuk u gjykua! Tani ka bythe e bertet si i ndershem !!! Keta meritojne litarin dhe plumbin ! Pastaj thone qe Enver Hoxha ishte diktator !!! Ai e dinte se cfare meritonin keta maskarej ! Sa per sqarim nuk jam Enverist por e respektoj si burre te shquar te Shqiperise jo si keta plehrat e kohes tij !

 17. shqip says:

  Nese Tahiri del i pa implikuar ne kete mesele , Rama e ka detyrim moral ta vere prape min rendi . Dhe le te merret vete Tahiri me sojin e shpellareve .

 18. pokeristi says:

  Persa i perket z.Tahiri per aq sa ekemi pare dhe degjuar, te le pershtypjen e nje djali serioz,dinjitoz,mjafte aktiv dhe i perkushtuar, me
  integritet.Pa u futur ne gjynah,sot gjithecka ben vaki,vecanerisht ne Shqiperi
  Une s’dua t’i besoj asnje therime gjithckaje qe serviret nga klani Berisha.
  Persa i perket Saliut,mund te ngreh zerin e te uleras me gjithe forcen,per c’ka i ka bere ketij vendi dhe ketij populli.
  Eshte nje amalgam i rralle,ndoshta unik ne llojin e vete.Eshte nje simbioze e nje komunisti ekstrem me nje demokrat te shtirur.Gjate ketyreve 27-vjeteve ka evoluar ne menyre galopante ne sensin autokratik,sa cdo diktator do t’a kishte zili dhe do t’a kish model.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *