“Tahiri”/ Shpërthen Berisha: Banditi Saje, me ndihmën e Don Gramozit bën prokurorin e prokurorëve

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas përfundimit të mbledhjes me dyer të hapura të Këshillit të Rregullores dhe Mandateve të cilën e ka cilësuar “Turp Komision”.

Përmes një postimi në facebook Berisha thotë se …”Ne Keshillin qe drejton Gramoz Ruçi, banditi Saje qorri, me ndihmen e Don Gramozit ben prokurorin e prokuroreve”.

Postimi i plotë i Berishës:

Turp komision!!

Ne Keshillin qe drejton Gramoz Ruçi, banditi Saje qorri, me ndihmen e Don Gramozit ben prokurorin e prokuroreve,kjo esht fytyra e krimit ne parlament. Turp Komision! sb

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/e-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/e-1.png","attachment_id":"784387"}]
                 Loading...