Zeni i Berishës ironizon mbështetësit e Tahirit: Protestë masive pro trafikut të drogës

Teksa qindra qytetarë janë mbledhur pëpara Kryesisë s♪7 Kuvendit, ka ardhur një reagim nga djali i ish-kryeministrit shqiptar, Shkëlzen Berisha për ta.

Përmes një statusi në facebook Shkëlzen Berisha e quan këtë protestë masive pro trafikut të drogës.

“Protesta pro rritjes së taksave pasohet nga protesta masive pro trafikut të drogës”, shkruan Shkëlzen Berisha.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/Berisha-fb-5-150x138.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/Berisha-fb-5.png","attachment_id":"784377"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/sipmatizantet-e-Tahirit-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/sipmatizantet-e-Tahirit.jpeg","attachment_id":"784376"}]

10 komente në “Zeni i Berishës ironizon mbështetësit e Tahirit: Protestë masive pro trafikut të drogës”

 1. Toke e xanme says:

  Po hakmerret ndaj Tahirit me zagaret e tij,tani edhe tallet!!!!! Bravo te qofte ore djale,vodhe vrave tani edhe arreston! Bravo te qofte!

  1. Tony uk says:

   O pederast serbie do te vije dita shume shpejt.
   Kur del e fol dhe ky qe eshte i zhytur kembe e koke!!

 2. Everteta says:

  Po mose e vrit truri o xeno ,po rritu te kapesh fikun se ndryshe ta mjelin shoket :

 3. mirel says:

  Ik mor qen i mutit. Vrases. Ti duhet te perfundosh ne turren e druve, bashke me Meten dhe tet ate.
  Ato turmat u mbledhshin dhe juve.
  Hajt, me kete rast qofte kemba e mbare e Tahirit.

 4. Kur flet edhe ky.. says:

  Shkelzen pse sben edhe ti nje proteste
  pro trafikut te armeve,
  propunesimit te femijeve ne cmontimin e armeve dhe
  propastrimit te lekeve nga Armina Mevlani….

 5. Aureli says:

  Taksat riirten se i ke vjedhur paret ti me baben tend kriminel o sytopi ali ajlushanit

 6. mmoisiu says:

  Drogen e ligjeroi qelbesira jote ne Lazarat !

 7. ani says:

  PO kur flet ti….. O tempora o mores!
  Po nuk ka faj zeni, sa te kete Ramen, ne rregull eshte. Gjembe ne kembe nuk i hyn.

  Turp. Neveri.
  Ka filluar te me vije keq per Tahirin.

 8. lola says:

  Foli dhe dobiçi sypeshkaqen…! Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyysht, racë e ndyrë, që na qelbët vëndin…!!!! Por s’keni faj juve, sepse keni gjetur shqiptarët që janë mumje e pa shtyllë kurrizore, prandaj bëeheni “trima”…!

 9. Kleanthi says:

  Maskarai Zeni tallet me fatkeqesin qe I eshte sajuar tjetrit Sepase parate e vjedhura nga ai dhe I Ati nuk mund ti ktheje dote mbrapsh tek populli dhe se kure nuk kane per tu kthyer ato para
  Popull budalla dhe fukara shkon andej nga fryn era e Sali Berishes TURP, TURP……………

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *