Rama përgjigje Bashës për Tahirin: Lulzim, bërtit por mos harro që…

Kryeministri Edi Rama ka reaguar fill pas akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha i cili tha se shefi i qeverisë për katër vite ka bllokuar çdo hetim.

Rama ka përçuar një mesazh për kreun e demokratëve duke i thënë se kërkon vetëm të vërtetën dhe drejtësinë dërsa ai karrigen, teatrin dhe krimin për politikë.

“LB bërtit po mos harro:Unë dua TË VËRTETËN ti KARRIGEN! Unë dua DREJTËSI ti do TEATER! Unë dua LUFTE me krimin ti krimin e do për POLITIKE✌️” shkruan Rama në Facebook.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Rama përgjigje Bashës për Tahirin: Lulzim, bërtit por mos harro që…”

  1. lola says:

    Zoti Rama, këto që thua për Bashën, janë “ledhatime” për të…! Ose ke frikë, ose kërkon të tregohesh “i kulturuar” më tepër se ç’duhet, por… mos harro se kultura përdoret vetëm me të kulturuarit, ndërsa me banditët, kriminelët dhe hajdutët bastardë të këtij vëndi, duhet kopaçe kokës…! Vetëm kështu mund të bëni shtetin që pretendoni…! Edhe diçka, “kopaçen”, fillojeni nga koka dhe jo nga këmbët…!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *