Rama uron shqiptarët me një pamje nga liqeni i Komanit, komentuesit: Kur do vij në Tiranë FBI se popullit ju sos durimi

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë mëngjes të diele  t’i urojnë të gjithë shqiptarëve një të dielë të qetë.

Këtë urim Rama e shoqëron dhe me një pamje fantastike nga liqeni i Komanit

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë pamje nga liqeni i Komanit, ju uroj një të dielë të qetë🌹”- shkruan Rama.

Por si në çdo postim që shefi i qeverisë bën edhe këru nuk kanë munguar komentet nga ndjekësit e tij në facebook.

Disa i shkruajnë se populli është lodhur dhe do drejtësi, të tjerë të mos e mbroje Tahirin, pasi ai do ta fundose edhe atë, ndërsa disa të tjerë i kërkojnë arrestimin e Berishës, Bashës dhe Metës.

Gjithashtu kishte dhe nga ata që e pyenis Ramën kur do vij në Tiranë FBI.

 

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “Rama uron shqiptarët me një pamje nga liqeni i Komanit, komentuesit: Kur do vij në Tiranë FBI se popullit ju sos durimi”

 1. Toni D. says:

  Ato komentusit jane shtrese e varfer nga te gjitha anet … si ato psikologjike dhe ekonomike… popull dembele dhe llafazan ,pa ide dhe ideale ,respektoni njeri-tjetrin dmth ata qe votuan per
  Edi R . Kryeminister o populli trashe.

  1. D.i.c.k h..T.i says:

   Ka nje nje kohe dhe vend ku te beje shaka dhe estrade kryeministri yne i dashtun. Jo te gjithe e kuptojne ate pervec T.D.

 2. @ says:

  Stoik deri ne vdekje! Bashke me tifozat dhe militantet e tij..
  Ose ky, ose populli shqiptar, ose te gjithe bashke, kane dicka mangut..

 3. turistikot says:

  Kshu ben Rama kur i djeg menderja dhe shume pamje te tilla na sjell se kohet e fundit ngaqe shume po i djeg menderja.

 4. Shkodrani i Ri says:

  http://www.zemrashqiptare.net/news/id_46714/Zeqir-Lushaj:-Jam-Breg-Drinas-.html
  Lexoni dhe kete reportazhte fresket nga breg-liqeni i Va-Dejsit, pa shkuar akoma ne Koman.

 5. tomorri says:

  Ne litar pa asnje medyshje Meta,Berisha,Basha vetem atehere do te kete shqiperi dhe komb shqipetar,kjo eshte aq e vertete sa qe koha do ta vertetoje katerciperishte.E drejta vonon por kurre nuk harron se eshte fenomen natyror dhe jo i vendosur dhe diktuare nga njerzit.

 6. Tajari says:

  Populli vuan nderkohe shkerdhatet bejne gallate.
  Diçka nuk shkon ne kete vend ….të jete mendore valle????????

 7. Shemia says:

  Aspak, dallim, ne qendrimin e Shqiptareve ndaj teires dhe te keqrs nga qendrimi i popujjve te vendeve me te zhvilluara teknologjikisht, nuk ka. Cilidoqofte ne Shqiperi nuk ka nevoje per ermisione sesi e keqia mbine ne trojet tona dhe lujlezon ne trpjet e huaja. Te juajt nuk e dine parimin themelor te BESES: “Mos i bene tjetrit ate qe ti s’desheron te ta bejne”.

 8. sadna babul ka bidai says:

  MIRMENGJES .KUR TE MBAROJNE QERUARIT E ARRAVE ATEHERE HYN FBI .

 9. Meta ik says:

  Ato komentues qe nuk durojne me , jane kamikaz te PD-se. Rama nuk i jep urdhur FBS , por do vijne sipas rregullave qe kan.

 10. sapa says:

  Perpjekjet e deshperuara te nje njeriu qe nuk ka force per te bere ndryshim.Keshtu eshte kur ke gelltitur corbe te prishur!Nuk ke te drejte morale te denosh njeri pervec hajduteve te energjise elektrike!Biles edhe ata me ndihmen e prokuroreve te Saliut!

 11. 456 says:

  FBI TE ARRESTOJE TY DHE QEVERINE TENDE SI KAPOBANDEN E SHQIPERISE..///

 12. Boll says:

  Stambolli digjet ,kurva krihet…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *