REPLIKAT/ Komentuesit: Dorëzo trafikantët e shtetit… Rama: Mos e mbaj gojën në kazan se të…

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me ndjekësit e tij në “Facebook” në lidhje me çështjen “Tahiri”.

Njëri nga komentuesit i kërkon kryeministrit të dorëzojë trafikantët e shtetit, duke shtuar se ky realitet po i zë frymën popullit.

Ndërsa Rama nuk e lë pa përgjigje. Ai e këshillon të mos e mbajë gojën në kazan dhe të shohë provat e faktet.

REPLIKAT

Komentuesi: Dorëzoi trafikantët e shtetit që janë më të rrezikshëm se trafikantët e terrenit, po qe se je vërtet i pa përlyer në këtë qelbësirllëk që po i zë frymën popullit.

Edi Rama: Mos e mbaj gojën në kazan se të merret fryma nga trafikantët e shtetit, po dil në ajër të pastër dhe pastaj lexo shifrat, faktet, provat nëse të intereson të kuptosh, mos lexo portalet e gazetat për këtë punë.

Komentuesi: Arrestoni kriminelët që vrasin e dalin nga burgu sepse kanë lekun shikoni prokurorinë e gjykatat në Durrës që janë të korruptuar hap sytë Edi Rama ca bohet në Durrës.

Edi Rama: Vana, nuk është problemi tek arrestimi por tek gjykatat që i nxjerrin të pafajshëm siç e thua edhe vetë apo nuk e kupton atë që thua

Komentuesi: Μe thash e theme esht ngopur SHQIPTARI zoti kryeminister,vepra nuk po shoim..Sot ne po kerkojm,SIGURI..PUN..STREIM dhe qetesi qe te pakten te bejm nje jet normale,…Faleminderit.

Edi Rama: Nuk po sheh siguri? Po pse kush te ka dale perpara e te ben te ndjehesh i pasigurte apo televizori?

Komentuesi: O lal..ti e kryn mire detyren se je i brumosur me mesimet e sh.Enver..po na thuj icik per paraardhesin tend,e ka kry mire detyren apo jo???..:)

Edi Rama: Per ke e ke fjalen per Saliun? E ka qare😂

Komentuesi: Luaj me fjale se e ben bukur ke mbledhur klanin e mafjes dhe po u jep keshilla se si te mbjellin hashash dhe te bejne para se je holle o i mjere

Edi Rama: Po ti te keqen vellai cfare ben ketu, ik o vella aty ku ta kane marre trurin ne administrim e vazhdo lufto krimin per hesap te karriges se atij mikut tim qe ke ne foto

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/4-1.png","attachment_id":"785495"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/2-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/2-1.png","attachment_id":"785496"}]

8 komente në “REPLIKAT/ Komentuesit: Dorëzo trafikantët e shtetit… Rama: Mos e mbaj gojën në kazan se të…”

 1. Plaku Xhuxhumaku says:

  Ky Kryepalluqja i Shqiperise zihet si plakat e lagjes me komentuesit.

  1. Lugati says:

   ja paska dale lugati Km
   .mu ka bo mo keq se ato grate qe ulen ke shkallet e pallatit tu bo gam gam..shprehu per tahirin o trim je pro o kundra arrestimit

 2. 123 says:

  Njemije e nje halle kane njerezit !
  Ky, nuk mund te gjeje asnje minute kohe per te bere lloqe pazari me ato palo komentues !
  Ai , me sa kuptoj, keto “bashkekomentues” i perdor si ANTISTRESSSSSSSS !!!!!!!
  E ka mbuluar flliqesira kete vend !!!!!!!

 3. like says:

  o zoti KM, po ç faj kane shkyptaret qe e mbajne koken ne kazan, kur ti i pari e fute koken brenda. nje pordhe ia futi Berisha dhe ti me vrap deklaronje se “ka ndonje dru te shtrember”. zelli jot i madh per te kapur ndonje peshk te madh qofte edhe nga ata qe te kane perkrahur, gati te çoi tek veprime antiligjore. Ti e di qe verdiktin e jep institucioni perkates, por me pare i akuzuari ka te drejten e mrojtjes apo jo?
  ku te çon mushka keshtu z, km. merre shtruar dhe shiko njeçik me tutje se 24h, he te kam rixha,

 4. Fate says:

  Kujt ja kerkoni kriminelet? Ketij? Ketij qe ngre vile ne 2 ha tole me parate “e gjakut te Lindes”?!

 5. Sokol says:

  O Edi , o palle kari, bej ndonje pune se ngele verdalle neper lagje.

 6. Bozen says:

  O Like, kryeministri e ka fjalen per Like Foririn e vertete , per te madhin e ketij vendi dhe jo per ty si komentues. Neser do ta degjosh melodine . He te kam dy here rixha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *