“Shpërthen” LSI: Rama i zhytur në m*t kokë e këmbë

Anëtarja e Kryesisë së LSI-së Elona Guri ka shpërthyer në fyerje ndaj kryeministrit Edi Rama dhe kabinetit qeverisës.

Guri, njëkohësisht pjesë e Këshillit Bashkiak nuk është përmbajtur duke deklaruar se Rama është i zhytur bashkë me miqtë e tij.

“ I zhytur në mut kokë e këmbë Edi Rama dhe shokët e vet”, shkruan pa rezerva Elona Guri.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në ““Shpërthen” LSI: Rama i zhytur në m*t kokë e këmbë”

  1. lani says:

    nje femer vulgare qe i ngjan nje burri te shemtuar smund te nxjerr nga goja fjale te tjera. duket si shefe kuadri e viteve 80. turp se je dhe grua. te marrte perendia trute.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *