Ironia e Nardit: Sa me fat ky Basha! Partinë ja dhuroi Berisha, qeverinë po ja…

Kreu i PDK Nard Ndoka ka ironizuar kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Përmes një statusi në facebook Ndoka shkruan:

“Sa me fat ky Basha!

Partinë ja dhuroi Berisha, qeverinë po ja dorëzon Rama!”

Këtë postimin ai e shoqëron dhe me një foto ku ai ka dalë me Bashën kur ishin ngujuar të dy sëbashku në çadrën para kryeministrisë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/Capture-25-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/Capture-25.png","attachment_id":"787093"}]

6 komente në “Ironia e Nardit: Sa me fat ky Basha! Partinë ja dhuroi Berisha, qeverinë po ja…”

 1. Sadija says:

  Ty do te beje patjeter minister. Nuk ka ku shkon, humb ne te kunderten.

 2. saliu says:

  Ke20 vjet qe prifesh pro kujdes mos thyesh o gomar

 3. ILIRET says:

  Shpreson si puna e laraskes kur i pa koqet e demit qe i rrinin varur. Dhe i rrinte mbrapa per ti ngrene kur ti binin, por qe nuk i rane asnjehere.

  1. Angjelini says:

   Hahahha sa kam qeshur. Vertet e bukur kjo.

 4. mirel says:

  Po ti mor fytyremendere sa me fat te te nxjerre gazeta. Kur nuk i mer populli per bythesh keta avdalle kane te drejte te lehin

 5. Jeff says:

  Nard Ndoka fallxhor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *