Ironia e Vasilit: ERTV-ja i vetmi televizion profesional, t’i mbyllim të tjerët

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka ironizuar sot qëndrimin kritik të kryeministrit Rama në drejtim të gazetarëve.

Përmes  një statusi në faqen e tij të Facebook-ut Vasili thotë se tani vetëm kjo ERTV-ja nuk është media kazani.

Më tej ai vazhdon ironinë duke thënë se… “ERTV-ja i vetmi televizion profesional në Shqipëri, mediat e tjera s’na duhen “fare”; kujt i duhen, le t’i mbyllë kryeministri mos ta zgjasë hiç”.

POSTIMI I PLOTË I VASILIT

Tani vetem kjo ERTV-ja nuk eshte media kazani.

Ta gezojme ERTV-ne, stacionin e vetem objektiv, krejt te pavarur nga kryeministri dhe te lire nga qeveria.

Me ERTV-ne perpara per fitorje te reja.

ERTV-ja i vetmi televizion profesional ne Shqiperi, mediat e tjera s’na duhen “fare”; kujt i duhen, le t’i mbylle kryeministri mos ta zgjase hic.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Ironia e Vasilit: ERTV-ja i vetmi televizion profesional, t’i mbyllim të tjerët”

 1. tomorraku says:

  More Vasili po ti qenke edhe humorist!?E cfar humori se !Po te konkurosh te Agron Laka me siguri ke per te fituar.Tamam “humor pazar”!?

 2. Meta ik says:

  Ti je debil, Monika ta morri partine.

 3. luli says:

  foli dhe ky virtuali i LSI

 4. BOSTON says:

  Ajde Vasilis, Shqiperia mbi te gjitha…Vetem Al Pazari mos mbyllet….qe te qeshe me ty populli si lolo qe je.

 5. Lesheli says:

  ERTV nuk eshte kazan si te tjeret mer tyc i Monikes. Gazetaria ne shqiperi per fat te keq ose eshte idjote ose eshte e paguar nga lesbiket basha-monika.

 6. Drejtësia says:

  Ik ore bajgë

 7. vl says:

  Eee, ste degjojn me kokepalaret, prandaj vazhdo force e pare

 8. p says:

  ik o te q***a veshet,o rot k**i, o debil

 9. Jimi says:

  Ki eshte ai krieministri virtual i transvestitit Moni?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *